Kredi kartını düzenli ödeyenlere 100.000 TL kredi veriliyor. Kredi kartını eğer düzenli ödüyorsanız bankalardan İhtiyaç Kredisi olarak 100 bin TL'ye kadar kredi kullanabilirsiniz. 100.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler özellikle Kredi kartların düzenli ödüyorsanız vereceğimiz bankalar üzerinden gelir belgesiz olarak kredi kullanabilirler.

İhtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler eğer 100.000 TL'ye kadar kredi kullanmak istiyorlarsa banka politikalarına uygun olmaları durumunda bu kredileri hızlı bir şekilde alabileceğini söyleyebiliriz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizin kredi değerlendirmesine bakar ve bu değerlendirme sonucunda kredinizi onaya gönderir. Kredi onayı alan kişiler 100.000 TL'ye kadar kredileri hızlı bir şekilde kullanabilirler. Eğer kredi kartınız düzenli ödüyorsunuz kredi notunu da yüksek olacağı için vereceğimiz bankalar üzerinden 100 bin TL krediye hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Bankalara kredi başvurusu yapacak olan kişiler isterlerse internet bankacılığı üzerinden isterlerse de internet sitesi üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilir. Bazı bankalarında SMS kredi sistemlerini kullanarak kredi başvurularını yapabiliyorsunuz.

QNB Finansbank 100.000 TL kredi başvurusu

Kredi kartını düzenli olarak kullanan müşteriler QNB Finansbank üzerinden 100 bin TL'ye kadar kredi kullanabilir. Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız TC. kimlik numaranızı 50/30 numarasına mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kredi başvurusu yaptıktan sonra sizlere hızlı bir şekilde kredi onayı verilir ve bu olaya göre de banka sizlere kredi kullandıracaktır. Onay alan müşteriler kredileri kimlikleri ile birlikte en yakın banka şubesinden kullanabilirler.

100.000 TL'ye kadar onay almak istiyorsanız banka kredi politikalarına uygun ve kredi notunuzu yüksek olması gerekiyor. Özellikle bu bankadan bir kredi kartınız varsa ve düzenli ödüyorsanız 100 bin TL Kredi internet bankacılığı üzerinden de kullanabilirsiniz.

son-dakika-cebinde-kredi-karti-varsa-duzenli-oduyorsan-100000-tl-odeme-alacaksiniz-sartlar-belir

Garanti Bankası 100.000 TL kredi başvurusu

Garanti Bankası üzerinden de 100 bin TL'ye kadar kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler en yakın banka şubelerine sadece kimliği ile birlikte gidebilirsiniz. Kimliğinizle gittikten sonra bankanız kredi notunu da bakacak ve çalışma durumunuza bakarak kredi onayı verecektir. 100.000 TL'ye kadar bu banka kredi vermektedir.

Akbank 100.000 TL kredi başvurusu

Akbank üzerinden yapabiliyorsunuz kredi başvurusu yapacak olan müşteriler kredi başvurularını 36 ay vadeye kadar Akbank üzerinden yapabilir. Bunun için bankanın SMS sistemini kullanabilir veya bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca banka şubesine giderek de 100.000 TL kredi kullanmanız mümkün olacaktır. Akbank SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzu Mesaj kısmına girerek 44 25 numarasına Kredi yazın boşluk bırakın ve t.c. kimlik numaranızı yazarak gönderin.

10 dakika içerisinde size kredi sonucu gelecektir. Eğer kredi kartınız düzenli ödüyorsunuz ve kredi notunuz yüksek ise bu banka sizlere hemen onay verir. Akbank Direkt uygulamasını kullanan müşteriler de Akbank Direkt uygulamasına girerek buradan hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabiliyor.