Son Dakika. Cebinizde kart varsa 10.000 TL yükleniyor. Acil para isteyen kişiler için son dakika olarak bir kredi kampanyası bankalar tarafından duyuruldu. 10.000 TL'ye kadar cebinizde kredi kartı veya bankamatik kartı kullanıyorsanız hemen ödeme alabileceksiniz.

İhtiyaç Kredisi olarak verilecek bu kredilerde bankalar kişilerin Kredi notuna göre ve kredi siciline göre onay verecek kişilerin ayrıca Kredi notuna göre de faiz oranları uygulanacaktır. Özel bankaların başlatmış olduğu bu Kredi kampanyasına kamu bankaları da dahil olarak 10.000 TL'ye kadar şubelere gitmeden de onay vermektedirler. Sizlerde Kredi istiyorsanız ve cebinizde kredi kartı veya bankamatik kartı varsa hemen bankamatik kartı veya kredi kartı olan hesabın üzerinden bir internet şifresi alarak internet bankacılığı aracılığı ile kredi başvurusu yapabilir onaylanan Kredinizi de hemen kullanabilirsiniz.

ING bank'tan 10.000 TL kredi başvurusu ve ödemesi

ING bank üzerinden 10 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler banka müşterisi olması durumunda ING mobil uygulaması üzerinden 7gün 24saat işlem yapabilecek. İsterseniz mesai saatleri dışında isterseniz de hafta sonu olmak kaydı ile kredi ihtiyacınızın olduğu zaman ING bank'ın mobil uygulamasına girerek buradan 10.000 TL kredi başvurusu bulunabilirsiniz. 10.000 TL'ye kadar ING mobil uygulaması üzerinden yapacağınız kredi başvurusu sonucu hemen sizlere söylenecek ve onaylanan Kredi hemen hesaplara yatacaktır.

son-dakika-cebinizde-kart-varsa-10000-tl-yukleniyor-bankamatik-kredi-karti-vs1

Akbank'tan 10.000 TL ödeme

Akbank müşterisi olan ve olmayan herkese banka kredi notu yüksek olması durumunda 10.000 TL'ye kadar hesaplarına para aktarabiliyor. Akbank kredi başvurusu yaparak sizler de düşük faizli ve masrafsız kredi seçenekleri ile acil kredi ihtiyaçlarınızı Bu banka üzerinden giderebilirsiniz. Akbank'ın yapmış olduğu duyuru ile birlikte 10.000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişiler Kredi yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numaralarını da yazarak 4425 numarasına mesaj olarak gönderebilirler. 4425 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere hemen sonuç verecek ve onaylanan Kredi en yakın Akbank şubesinden kullanılabilecek. Akbank müşterisi olan kişiler ise akbank'ın direkt uygulamasına girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilecekler.

Vakıfbank'tan mobil uygulama üzerinden 10.000 TL ödeme

Vakıfbank kendi müşterilerine yapmış olduğu Bu kampanyada hesabı olan veya bu bankadan maaş alan kişiler internet bankacılığı şifresi ile birlikte VakıfBank'ın 10.000 TL için kredi başvurusunda bulunabilirler. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler belirtilen Kredi şartlarına uygun olmaları durumunda hemen kredi onayı alabileceklerdir. Banka şubelerine gitmeden işlem yapmak istiyorsanız VakıfBank'ın mobil uygulama üzerinden vermiş olduğu bu 10.000 TL kredi için internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.