Son dakika haberi… Çin’de uçak mı düştü? Çin’de düşen uçakta kurtulan var mı? Çin’de düşen uçakta Türk yolcu var mıydı? Çin’de düşen uçakta ölü var mı? Çin’den gelen kötü haber dünyaya korku saldı. Alınan son dakika bilgisine göre Çin’de uçak düştü. Çin’de düşen uçak hakkında detaylar haberimizde.

Son dakika Çin’de uçak düştü! Çin devlet televizyonu son dakika haberine göre 133 yolcusu ile Kunming'den Guangzhou'ya gitmekte olan China Eastern Airlines hava yollarına ait yolcu uçağı Guangşi bölgesinde düştü. Peki Çin’de uçak kazasında ölü var mı? Çin'de uçak neden düştü? Çin’de düşen uçakta Türk var mı?

KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı! KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı!

Çin’de uçak mı düştü?

Çin devlet televizyonu tarafından verilen son dakika haberine göre China Eastern Airlines hava yollarına ait 133 yolcusu ile Kunming'den Guangzhou'ya gitmekte olan uçak düştü. Guangşi bölgesinde düşen uçak nedeniyle bölgeden yangın haberi de geldi. Yaşanan uçak kazası sonrası bölgeye sağlık ve kurtarma ekipleri sevk edildi.

Çin’de düşen uçakta ölü var mı?

Çin’de uçak kazası tüm dünyaya korku saldı. 133 yolcu taşıyan uçaktan kurtulan olup olmadığı ise herkes tarafından merak ediliyor. Henüz arama kurtarma ekipleri bölgeye yeni ulaştı ve kurtarma çalışmaları başladı. Uçak kazasından kurtulan olup olmadığı konusunda bir bilgi verilmedi.