Bankalardan yapılan son dakika açıklaması ile birlikte kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler son dakika olarak devlet destekli 10.000 TL onay alabilecekleri bankalar yayınlandı. Ülkemizdeki kamu bankaları ve devlet destekli özel bankalar tarafından yapılacak olan Bu kampanyada 10.000 TL'ye kadar onay almak isteyen kişiler düşük faizlerle ve ertelemeli kredi seçenekleri ile kredi kullanabilecek. 10.000 TL'ye kadar ihtiyacı olan kişiler için yapılan Bu kampanyada 36 ay vadeye kadar işlem yapılırken bankalar kişilerin kredi siciline ve kredi notuna göre kredi onayı verecektir. 

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler 10.000 TL kadar kredi onayı almak istiyorlarsa banka kredi notu en az 1100 olması gerekiyor. Kredi kullanacak olan kişilerin ayrıca gelir durumunun da düzenli olarak son 6 ay alınmış olması şarttır. Belirtilen şartlara uygunsanız 10.000 TL'ye kadar kredi başvurunuz hemen yapabilirsiniz.

Vakıfbank 10.000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu...

Vakıfbank üzerinden 10 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişiler 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemelerinde de 3 ay ertelemeli olarak Kredi başvurusunu isterse banka şubesinden isterse de müşteri hizmetleri numarasını arayarak yapabiliyor. Vakıfbank resmi internet sitesi ve VakıfBank'ın mobil uygulamasını kullanan kişilerde Kredi başvurularını buradan yapabilir onaylanan kredisini hemen hesaba aktarabilir. Vakıfbank yapmış olduğu Bu kampanyada sigortalı olarak çalışan ve emekli olan kişilere bireysel kredi imkanı sağlarken en az 3 yıldır vergi levhası olan ensaf olan vatandaşlara ise ticari kredi bölümünden destek vermektedir.

1-ekimde-basliyor-son-dakika-emeklilere-5-bin-tllik-avans-mujdesi-verildi1-1

Ziraat Bankası 10.000 TL ödeme yapıyor

Ziraat Bankası hem kendi banka şubesinden hem de kendi kurmuş olduğu katılım Bankası olan Ziraat katılım Bankası şubesinden ihtiyaç kredisi veriyor. Özellikle faizsiz kredi desteği almak isteyen kişiler Ziraat katılım Bankası şubelerine giderek 10.000 TL ihtiyaç finansmanından başvuru yapabilir. Ziraat Bankası kendi şubesi üzerinden vermiş olduğu kredilerde düşük faiz oranları ve hızlı bir şekilde kredi onayı sunmaktadır. Ziraat Bankası şubelerinden Ziraat Bankası ATM sinden ve Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası üzerinden kredi başvurusu istediğiniz zaman yapabiliyorsunuz.