Son Dakika: Düşük Limit Yok, En Az 50.000 TL Veriliyor, TC Vatandaşı Olmanız Yeterli

Son Dakika: Düşük Limit Yok, En Az 50.000 TL Veriliyor, TC Vatandaşı Olmanız Yeterli. Banka Yeni Kredi Kampanyasını Duyurdu, 50.000 TL'ye kadar kredi verilecek. Düşük limitli kredi verilmeyecek...

Ekonomi 26.06.2021 - 19:54 26.06.2021 - 19:55 Vural Pars

Son Dakika: Düşük Limit Yok, En Az 50.000 TL Veriliyor, TC Vatandaşı Olmanız Yeterli. Banka Yeni Kredi Kampanyasını Duyurdu, 50.000 TL'ye kadar kredi verilecek. Düşük limitli kredi verilmeyecek. Banka üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvuru yapanların onay aldıkları görüldü. Sizlerde eğer para ihtiyacınız varsa, Denizbank'ın yaptığı bu kredi kampanyasına katılarak hemen onay alabilir, onaylanan kredinizi de hemen hesaba atabilirsiniz. Denizbank yaptığı bu kampanya ile birlikte, anında kredileri sonuçlandırıyor. İşte bankanın da yaptığı duyuru sonrasında nasıl onay alınır sizlere detaylarını verelim...

Denizbank, esnaf olan kişilere, emeki olan kişiler ve sigortalı olan kişilere sürekli güncel kampanya yapıyor. Özellikle pandemi döneminde yaptıkları kampanyalar ile birlikte bir çok kişinin nakit ihtiyacını karşılayan bu banka, şimdi yaptığı kredi kampanyası ile birlikte ev hanımı olan öğrenci olan kişilere de onay veriyor. Denizbank üzerinden yapılan açıklama sonrasında, banka kredi politikalarına uygun olan kişilere banka kredi notuna göre faiz oranı uygulayarak kredi kullandıracaktır. Sizlerde eğer ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, yüksek limitli onay alacağınız Denizbank kredisinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Denizbank 36 ay vadeye kadar en az 10 bin TL en fazla 100 bin TL kredi onayı verecek. Aldığınız kredilerde ilk taksit ödemesinde ise 3 ay erteleme yapma imkanınız olacak. 

Kredi Detayları Açıklandı, Başvuru Nasıl Yapılacak?

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler için yeni kredi kampanyası açıklandı. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, belirli şartlar dahilinde kredilerini hemen alabileceklerdir. Kredi kullanmak isteyenler, kredi notu 1200 ve üzerinde olması durumunda kredi onayı alabileceklerdir. 

Kredi başvurusu için SMS atabilir, bankanın şubelerine gidebilir veya internet sitesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Banka kredi başvurusu yapacak olan kişinin TC kimlik numarası üzerinden banka sicilini sorgulayacak ve bu sorgulama sonrasında kredilerini kullandıracaktır. Başvuru yapan kişiler eğer 45 gün içinde bu bankadan onay alıp kredi kullanmadıysa  onaylı tutarlı kredisini kullanabilir. Eğer red başvurunuz varsa da 45 gün bitmesi gerekiyor. 

SMS Kredi 

Cep telefonunuzun mesaj kısmından hemen işlem yapabilirsiniz. Kredim TC kimlik yazarak 3280 numarasına mesaj atarsanız, kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Kredi başvurusu yaptığınızda banka değerlendirmeyi 5 dakika da yapacak, 5 dakika içinde kredi sonucunu verecektir. Kredi sonucuna göre banka size sonucu cep telefonundan verecektir. Onaylanan kredi varsa SMS'de limit yazacak ve bu limite göre kredi kullanmış olacaksınız. Banka şubelerine giderken kimlik ve cep telefonunuz ile giderek kredi başvurusu onayı aldığınızı söylemeniz yeterlidir. 

son-dakika-kredi1

İnternetten ve Mobil Uygulamadan Kredi

Banka hesabı olan kişiler, bankanın mobil uygulamasından da kredi kullanabilir. Bunun için internet şifresi almanız gerekiyor. İnternet bankacılığı şifresi ile birlikte, hemen kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. İnternetten ve mobil uygulama üzerinden verilen kredilerde banka masrafsız kredi seçenekleri sizlere sunacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@