Son dakika haberi ile 15 bin TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişileri bankalardan Haber geldi. Üç gün sürecek olan Bu kampanyada bankamatik kartınız varsa Kredi başvurusunu online olarak internet üzerinden yapacak ve ne kadar kredi onayı aldığınızı hangi faiz oranları ile kredi kullandığınızı görebileceksiniz. Özel bankaların başlatmış olduğu bu Kredi kampanyasına katılmak isteyen kişiler kredi notu 1200 ve üzerinde olması durumunda ve daha önceden banka üzerinden kredi veya kredi kartı kullanmış olması durumunda hemen Onay alabileceklerdir. 

Bankamatik kartı kullanıyorsanız ve 15 bin TL'ye kadar ihtiyacınız varsa hafta sonu olmak üzere istediğiniz saatte başvurunuzu yaparak hemen kredi onayı alabiliyorsunuz. Son dakika haberi olarak bankaların resmi internet sitesi üzerinden yapılan bu duyuru ile birlikte uygun faiz oranları ile hemen sizleri 36 ay vadeli 15.000 TL kredi imkanı sağlanacak. 

Denizbank bankamatik kartı olanlara 15.000 TL ödeme

Denizbank üzerinden bankamatik kartı olan kişilere 15 bin TL'ye kadar ödeme yapılıyor. Denizbank üzerinden SMS atarak veya bankanın resmi internet sitesine girerek buradan başvuru yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak 3280 numarasına gönderin. Gönderdiğiniz mesaj sonrasında 5 dakika içerisinde Kredi sonucu sizlere gelecek ve onaylanan kredi'nin ne kadar olduğu hakkında bilgi alabileceksiniz. 

ee1

TEB bankası'ndan 15.000 TL ödeme

TEB Bankası üzerinden de 15.000 TL'ye kadar kredi ödemesi alabiliyorsunuz. TEB Bankası resmi internet sitesi üzerinden ve en yakın banka şubesinden sadece kimliğiniz ile birlikte başvuru yapabileceğiniz gibi ayrıca TEB mobil uygulaması üzerinden de hızlı bir şekilde online ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka kredi notu uygun olan müşterilere hemen onay verecek ve düşük faiz oranları ile 36 ay vadeli kredi kullandıracak. 

Akbank 15.000 TL online ihtiyaç kredisi kampanyası

Akbank üzerinden 15 bin TL'ye kadar online ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız sizleri uygun olan kredi kampanyası Akbank direkt uygulaması üzerinden verilen online kredi kampanyasıdır. Akbank müşterisi olan kişiler Akbank direkt uygulamasına girerek buradan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve sonucu hemen öğrenebilir. Akbank üzerinden ayrıca SMS atarak da kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredi yazın boşluk bırakın ve kimlik numaranızı 4425 numarasına mesaj olarak gönderin.