Son Dakika Duyuru Geldi, Banka Hesabı Olan Kişilere 2 Banka Birleşerek, 40.000 TL Verecek, Kampanya Devam Ediyor

Son Dakika Duyuru Geldi, Banka Hesabı Olan Kişilere 2 Banka Birleşerek, 40.000 TL Verecek, Kampanya Devam Ediyor. Uygun faizlerle kredi kampanyasına katılabilirsiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 13.07.2021 - 19:46 13.07.2021 - 19:47 Vural Pars

Son dakika haberi olarak gelen ve QNB Finansbank ile Denizbank'ın resmi internet sitesinden de yayınlanan 40.000 TL kredi kampanyası duyuruldu. Bankalar düşük faizlerle kredi verecekler. İhtiyaç kredilerinde bankalar, güncel kredi kampanyalarını resmi internet sitelerinden duyurmaktadır. Sizde eğer ihtiyacınız için kredi kullanmak istiyorsanız, ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler QNB Finansbank ve Denizbank üzerinden anında kredi kullanabilmektedirler. Bu bankanın yaptığı son kredi kampanyası ile 40.000 TL’dir. Alacağınız bu kredileri 36 ay vadeye kadar bölebilir, kredi kullanırken dilersen 3 ay erteleme yaparak da ödemlerinize 3 ay sonra başlayabilirsiniz.

Kredi onayı alacak olan müşterilerin kredi notunun en az 1200 ve üzerinde olması gerekmektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda eğer diğer banka borçlarınızda güncel borç ödemeleri aksamışsa, bu borçlar yüzünden de onay alamayabilirsiniz. Bunun için gecikmeli borçlarınızı yatırıp, 24 saat sonra başvurunuzu yapmanız gerekiyor.

QNB Finansbank 40.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank 40.000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız SMS kredi başvurusu yapabilir veya internet bankacılığını kullanarak anında işlem yapabilirsiniz. QNB Finansbank üzerinden SMS kredi başvurusu yapacaksanız TC numaranızı sadece 5030’a mesaj atabilirsiniz. Bu şekilde mesaj atarsanız ve mesaj iletildi raporu gelirse 5 dakika içinde size kredi sonucu gelecektir. Bu kredi sonucunda banka şartlarına uygun olan müşteriler hemen kredilerini kullanacaklardır. Bunun için en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Alacağınız kredilerde banka 36 ay vadeye kadar kredi imkanı vermektedir.

Eğer bu bankada bir hesabınız varsa, banka internet bankacılığını kullanarak kredi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank üzerinden 40.000 TL kredi kullanımı yaptığınızda şartlara uygun olan müşteriler, internet bankacılığı üzerinden onay almaları durumunda hemen krediyi hesaba atabilirler ve kullanmaya başlayabilirler. Hiçbir şekilde bankaya gitmenize gerek kalmadan kredinizi kullanabilirsiniz.

son-dakika-duyuru-geldi-banka-hesabi-olan-kisilere-2-banka-birleserek-40000-tl-verecek-kampanya-1

Denizbank 40.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank üzerinden de 40.000 TL kredi başvurusu için SMS atabilirsiniz. Banka SMS sistemi numarası olan 3280’e Kredim yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı yazın gönderin. Bu şekilde kredi başvurunuzu yapmış olacaksınız. Bankadan size gelecek mesajda kredi sonucu belli olacaktır. Eğer onay aldıysanız bir limit yazacak ve bu limite kadar kredinizi en yakın Denizbank şubesinden gelir belgesiz kullanabileceksiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için SMS ile işlem yaptığınızda onaylanan kredinizi 45 gün içinde kullanmanız gerekiyor. Ayrıca olumsuz yanıt alırsanız da bir daha 45 gün sonra başvuru yapabileceksiniz.

SMS ile kredi başvurusu yapamadıysanız en yakın banka şubesine gidebilir veya bankanın resmi internet sitesine girerek kredi başvurusu yapabilirsiniz. 40.000 TL kredi kullandığınızda 36 ay vadeye kadar kredi ödemelerinizi bölebilirsiniz. Banka uygun faiz oranları ile isteyen müşterilerine 3 ay vadeli ertelemeli kredi imkanı da sunmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@