Ebru Şallı Uğur Akkuş taraflarında eski eşin aylar önce söylediği Ebru Şallı'da şiddet görecek iddiaları doğrulandı. Ebru Şallı Uğur Akkuş tarafından arabada dayak yedi ' o benim kocam' dedi ve sustu

Son Dakika haberlerinde Ebru Şallı Uğur Akkuş'ta şiddet görüyor.Sosyal medya da şu sıralar Ebru Şallı Uğur Akkuş çifti konuşuluyor. Uğur Akkuş'un eski eşi Gonca Derin'in aylar önce uyarıda bulunduğu kendisine şiddet uyguladığını ifade ettiği eşi Uğur Akkuş'un Ebru Şallı'ya da aynısını yapabileceği uyarısı gündeme çıktı. 

Uğru Akkuş eski eşi Gonca Derin'i Ebru şallı uğruna terketmiş ve sonrasuında da eski eş birbirinden çarpıcı açıklamaları ile gündeme damgasını vurmuştu. Ebru Şallı'yı topa tutan Uğur Akkuş'un eski eşi Ebru Şallı'da benim gibi şiddet görecek diyordu.

O dönem ünlü iş insanı Uğur Akkuş şiddet iddialarını tamamen yalanlamıştı. Ebru Şallı Uğru Akkuş çifti geçtiğimiz gün araç içerisinde kavgaya tutuştukları sosyal medyada ortaya çıktı. Hem de araç seyir hakldeyken tokat yediği söylenen Ebru şallı iddiaları yalanladı.

Gündemde dolanan haber başlıklarında Ebru Şallı Uğur Akkuş çiftinin kavgasında Yan araçtakiler kavgaya müdahale etti, ambulans çağırıldı. Şallı polise verdiği ifadede “Şikayetçi değilim. O benim kocam” dedi. 

Müge Anlı'nın Filtresiz Görüntüsü Gündem Oldu! Müge Anlı'nın Filtresiz Görüntüsü Gündem Oldu!

Bu yorum sonrasında gözler Ebru Şallı'nın acizliğine çevrildi ve ünlü ismin eşi Uğru Akkuş'u koruması herkes tarafından kınandı. Ancak Ebru şallı yaptığı açıklama ile böyle birşeyin olmadığını ve açıklamalarında yalan haber olduğunun beyanatını verdi. 

Geçtiğimiz yaz ayı başında Ebru Şallı için Uğur Akkuş eski eşi açıklama yapmıştı. 2018 yılında ayrılan ikilinin arasına Ebru Şallı'nın girdiği söyleniyordu.

'Ebru Şallı görmemiş bir bayan'

Uğur Akkuş'un eski eşi Ebru Şallı hakkında henüz 4 5 ay öncesinde o da şiddet görecek demişti.  Uğur Akkuş'un 2 çocuğunun annesi şiddet gördüğünü iddia etmişti.  Ebrun Şallı'nın hazmedemediği bir görmemişliği var diyen Uğur Akkuş'un eski eşi o dönem bir kere şiddet işe girdiyse diğerlerine de aynısı olacaktır Ebru şallı dikkat etsin uyarısında bulunmuştu.

Gerçek Çıktı

Herkes Uğur Akkuş'un eşine Ebru Şallı'ya şiddet uyguladığı görüntülerinin ortaya çıkması sonrasında hak vermişken, o dönem Ebru Şallı'ya kancayı takan Uğur Akkuş'un eski eşi,sağlıktan bahsediyor, çocuklarımı gönderdiğimde bütün gün tatlı yediriyor' ifadesiyle de gündemi, sarsmıştı. 

 Şimdiler de Ebru Şallı Uğur Akkuş dayak iddiaları sonrasında gözler Uğur Akkuş'un eski eşi Gonca Derin'e çevrildi