Kanal D'de yayınlanan Ece Üner ile Susma programındaki skandal sonrası 7 kişi istifa etti! Adeta deprem yaşandı!

Kanal D'de yayınlanan Ece Üner ile Susma programında deprem yaşandı! Kanal D'nin yeni programı Ece Üner ile Susma programında istifa depremi yaşandı.

Program bu hafta eşinin babasıyla kendisini aldattığını, 2 çocuğunun öz babasından olduğunu öğrenen adam gündem olmuştu. Skandal olay sosyal medyada gündem olurken programda toplu istifalar geldi.

Ece Üner ile Susma poragmında 7 gazeteci birden istifa etti!

Gazeteciler olayların manipüle edildiğini ve reyting uğruna çarpıtıldığını iddia ederek program ekibinden istifa etti.

Show Ana Haberi sunucusu Ece Üner bu sezon Show Haber'deki görevinden ayrılmıştı. Ana Haber'deki yorumları ile sıklıkla sosyal medyada gündem olan Ece Üner, eşi Deniz Bayramoğlu'nun Ana Haberleri sunduğu Kanal D'ye geçmiş ve burada Müge Anlı benzedri bir formatta programa başlamıştı. 

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank emekli olan vatandaşlara 36.000 TL kredi vereceğini açıkladı Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank emekli olan vatandaşlara 36.000 TL kredi vereceğini açıkladı

Ece Üner ile Susma programının ilk tanıtımı ise büyük tepki çekmişti.

Ece Üner ile Susma programı için hazırlanan tanıtım filminde Emine Bulut'un kızının çığlıklarının kullanılması tepki görmüştü.

Bu tepkilerden sonra Ece Üner'in Susma ekibinde 7 kişi istifa etti. Ekipteki 7 gazeteci olayların manipüle edildiğini, reyting uğruna çarpıtıldığını iddia ederek program ekibinden istifa etti. İstifa edenler arasında Gökhan Kayış ve Olay TV ekibinden muhabir Ayça Özkan da yer aldı.