Son Dakika Ekrem İmamoğlu Koronavirüs'e yakalandı. Ekrem başkan Koronavirüs testi pozitif çıktı.

Gözden kaçırmayın

Emekliye müjdeli haber son dakika geldi: EMEKLİ olan kişiler, 10.000 TL ödemeleri bankadan hesaplarına atabilecek Emekliye müjdeli haber son dakika geldi: EMEKLİ olan kişiler, 10.000 TL ödemeleri bankadan hesaplarına atabilecek
Son Dakika Ekrem İmamoğlu Koronavirüs'e yakalandı. Ekrem başkan Koronavirüs testi pozitif çıktı. Apar Topar hastaneye kaldırılan Ekrem İmamoğlu tedavi süreci başladı. Ekrem İmamoğlu Koronavirüs'ü biraz sert geçirdiği bildirildi!

Ekrem İmamoğlu Koronavirüs'e yakalandı!

Son Dakika İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun korona virüse yakalandığı açıklandı. İmamoğlu'nun hastanede tedavi sürecinin başladığı ve sağlık durumunun iyi olduğu duyuruldu.

Ekrem İmamoğlu sağlık durumu nasıl?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu sağlık durumunun biraz ciddi olduğu ve direk hastaneye yatırıldığı açıklandı. İmamoğlu yüksek ateş ve öksürük biraz şiddetli olduğu için yatılı olarak tedavi edileceği açıklandı. Ekrem İmamoğlu Covid-19 yakalanan 5. Belediye başkanı oldu.

İstanbul toplantısına çağrılmamıştı!

Fahrettin Koca tarafından İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İl emniyetm müdürü Zafer aktaş bakan yardımcıları ve il sağlık müdürleri İstanbul'u salgını masaya yatırdığı yere davet edilmeyen İmamoğlu büyük bir felaketi de önlemiş oldu.