Son Dakika Elazığ'da deprem. Elazığ'da 4.

Orjinal tester parfümler nasıl alınır? Kalıcı orjinal ucuz tester parfüm adresi Orjinal tester parfümler nasıl alınır? Kalıcı orjinal ucuz tester parfüm adresi

Son Dakika Elazığ'da deprem. Elazığ'da 4.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremin yaraları henüz sarılmamışken 4.5 şiddetin deprem Elazığ'da korku yarattı. Peki Elazığ depremi kaç şiddetinde ve nerede oldu.Elazığ'da korkutan deprem!Elazığ'da korkutan deprem. Elazığ Sivrice'de 14:42'de şiddetli bir deprem meydana geldi. AFAD depremin şiddetini 4.2 olarak açıklarken Kandilli Rasathanesi depremin şiddetini 4.5 olarak açıkladı. Deprem Elazığ'da o korkulan yerde olduğu için vatandaşları korkuttu.17 Şubat 2020 Son Depremler!

17 Şubat 2020 Son depremlerin en korkutucu Elazığ'da oldu. Elazığ'da meydaan gelen 4.5 şiddetin deprem büyük korku yarattı. Deprem Elazığ'da oldu ancak Malatya, Adana, Gaziantep ve en son Kayseri kadar hissedildi. Son depremler bugün Ankara, Elazığ, Bitlis, Manisa, Malatya ve Muğla'da 17 Şubat depremler oldu.