Emanet Yaman dizinin 475. bölümünde ölerek diziden ayrılması sonrasında Emanet dizisinin hafta sonuna taşınacağı ve bir kaç bölüme de final yapacağı konuşuluyor

Emanet dizisi Sıla Türkoğlu'nun ayrılmasının verdiği reytinglerde düşüşün ceremesini hala çekmeye devam ederken, Emanet Yaman'ı Halil İbrahyim Ceylan hakkında da flaş gelişmeler konuşuluyor.

İzleyici Emanet dizisine yeni sezonda dahil olan Nana karakterinin bir türlü sevilememesi reytinglerde düşüşe mahal verirken, herkes Sıla Türkoğlu'nun yokluğunu arıyor. 

Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak? Sakla Beni’de Mete Hayatının Şokunu Yaşadı: Mete, İncila’ya Neler Yapacak?

Emanet dizisi Yaman'ı iddialara göre kısa süre sonrasında diziye veda edecek.

Halil İbrahim Ceylan'ın Emanet dizisi için 60 bölümlük bir anlaşma imzaladığı söyleniyor. 

Ve bu 60 bölümün de kısa süre sonra biteceği iddia ediliyor.  Diziden ayrılacağı konuşulan Halil İbrahim Ceylan'ın oynadığı Yaman karakterine nasıl son verileceği konusunda da çalışmaların süregeldiği iddia ediliyor. 

Yaman ölecek

Emant Yaman'ın sözleşme bi,tmesi sonrasında dizide aniden öleceği söylenirken, zaten sonrasında da diziyi izlemek için hiç bir sebebi kalmayan izleyicinin final getirteceği de söyleniyor. 

Emanet dizisinin çok sevilen karakteri olan Alim karakteri için de pay biçildiği şu sıralar konuşuluyor. 

Ali başla dizi de

Emanet Ali'sinin bir başka dizi de karşımıza Tayfun olarak çıkması Emanet dizisinden sözleşmesinin bitmesini bekliyor dedirtirken, Ali karakteri de kısa sürede Emanet dizisine veda edecek. 

Emanet 475. bölümde gidecek

Emanet Yaman'ıu için 60 bölüm ne zaman bitecek denilen soruların yanıtı ise yaklaşık olarak Emanet 475. bölüme denk geleceği konuşuluyor. 

Emanet final senaryosu yazıldı

Emanet dizisi Yaman karakterinin ayrılması sonrasında dizinin reytinglerinin tamamen düşmesi ile birlikte dizi Yemin dizisi gibi hafta sonlarına alınacak ve akabinde de ani final kararı alacağı konuşuluyor.