Son Dakika: Emekli Olanlara Özel Bankalardan Ek Ödeme Fırsatı, Maaşını ATM den Alanlara 3400 TL Ödeme…

Son Dakika: Emekli Olanlara Özel Bankalardan Ek Ödeme Fırsatı, Maaşını ATM den Alanlara 3400 TL Ödeme… Bankalar duyurdu. İşte detayları ...

Ekonomi 24.11.2021 - 18:43 24.11.2021 - 18:44 Vural Pars

Özel bankaların ATM’lerinden emekli maaşını çeken vatandaşlara 3.400 TL ödeme yapılacak. Ödemeden faydalanmak isteyen kişiler için sevindirici haberin detayları…

Emekliye yapılacak ödemeler onaylandı. 3.400 TL tutarındaki ödeme bankalar üzerinden gerçekleşecek. Yapılacak ödeme kredi kartı ya da kredi olarak ödenmiyor. Bankada hesabı bulunan kişilere 3.400 TL artı para olarak aktarılacak. Yapılacak olan bu ödemeden faydalanmak isteyen kişilerin bankalarda hesabı olması gerekir. Emekli maaşının alındığı banka hesabı üzerinden başvuru gerçekleştirilebilir.
Emeklilere müjdeli haber olarak bildirilen 3.400 TL ödeme imkânı bankalar tarafından emekli olan müşterilere sunulmaktadır. Emekli maaşlarını özel bankalar üzerine alan emeklilere 3.400 TL tutarında bir ödeme yapılacak. Bu ödemeyi hak edebilmek için kendi emekli maaşlarını aldıkları hesap üzerinden başvuru yapmaları halinde artı para hesaplarına aktarılacak. Emekli maaşı üzerinden verilen artı para maaş alınan banka şubesi tarafından ilgili kişilere ödenecektir. Özel bankaların yanında kamu bankaları üzerinden de başvuru yapma imkânı mevcuttur. Kamu bankaları olarak hizmet veren Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden de başvuru yaparak bu imkânı değerlendirmek mümkündür.

Başvurular Nasıl Yapılıyor?

Başvuru yapmak isteyen emekli vatandaşlar kendi bankalarının mobil uygulamaları kullanabilir. Uygulama üzerinden işlem yapma imkânına sahiptirler. Başvurular için bankanın müşteri destek ekibi ile iletişime geçerek başvuru hakkında detaylı bilgi alınabilir. Emekli maaşı hesabına aktarılan artı para ATM ler aracılığı ile emekli maaşını çeker gibi çekerek kullanabilirsiniz.

emekkli (1)-2

Akbank'tan Emeklilere Artı Para Olarak 3400 TL Nakit İmkânı

Özel bankalara arasında emeklileri her zaman düşünen Akbank emekli maaşı alan vatandaşlara artı para fırsatı sunuyor. Banka üzerinden emekli maaşı alan müşterilerine başvuru yapmaları halinde artı parayı hesaplarına anında aktarıyor. Banka üzerinden maaş alan müşterilerine verdiği internet bankacığında kullanılan şifre ile uygulama üzerinden artı para için başvuru yapabilecek. Akbank haricinde hizmet veren diğer bankalardan kredi kullanmak isteyenler uygulamaya girerek ihtiyaç kredisi için başvuru yaparak kredi onayı alabilirler. Konu hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için internet şubesi ile banka şubeleri üzerinden istedikleri bilgiye ulaşabilirler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@