Emekli maaş hakkında, promosyon almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, Halkbank üzerinden sizlerde yüksek limitli promosyonlar alabilirsiniz.

Halkbank, emekli maaşı alan vatandaşlar için başlatmış olduğu yeni kampanyada, hem kredi hemde promosyon ödemelerinde zam yaptığını açıkladı. Halkbank, emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte başvurunuzu gerçekleştirmeniz halinde ihtiyaç kredisi, kullanabileceğiniz bu kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız sizlerde işlemlerinizi yapmak için maaşınızı, Halkbank üzerinden almanız gerekiyor. 

Halkbank, emekli maaş alan vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyada daha önce düşük limitlerde vermiş olduğu, emekli promosyonlarında 10000 TL ve üzerinde maaş alan kişilere 5000 TL ödeme vereceğini açıkladı. Emekli maaşınızı, Halkbank üzerinden almayı kabul ederseniz başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank 3 yıl boyunca kendi bankasından emekli maaşı almaya söz veren tüm emeklilere 5000 TL ödeme yapacak ve aynı zamanda kredi ihtiyacı olması durumunda düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanmalarına olanak sağlayacak.

HALKBANK 5000 TL ÖDEME

Halkbank Emekliyle yapacağı 5000 TL ek ödeme ile emekliler tarafından tercih edilen bankalardan biridir. Maaşlara ek olarak verilen promosyon tutarı ne kadar fazla olursa, emekliler de o oradan bankalara yönelmektedirler.

Faiz Artışıyla Bankaların Mevduat Faizleri Yükseldi: Yatırımcılar İçin Yeni Fırsatlar! Faiz Artışıyla Bankaların Mevduat Faizleri Yükseldi: Yatırımcılar İçin Yeni Fırsatlar!

Daha önceden 750 TL bandında seyreden promosyon miktarını 5000 TL’ye yükselten Halkbank, bu hareketinden sonra birçok emekli, maaşını Halkbank'tan almayı düşünmeye başlamıştır. Yeni emekli olacak birinin yaptığı promosyon araştırmalarının sonucunda karşısına çıkan böylesi bir promosyon miktarı, banka seçiminde oldukça önemli bir faktör olarak ortaya çıkmaktadır.

Halkbank, emekli promosyonlarına başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, en yakın Halkbank şubesine giderek maaşınızı bu bankadan almak istediğinizi, bireysel müşteri temsilcisine söylemeniz durumunda hemen maaş, taşıma işlemleri yapılacak, 5000 TL ödemek için hak kazanacaksınız.