Son dakika: Emeklilere başvuru yapması durumunda, 9800 TL ödeme verildi! Sizlerde hemen alın

Emekli maaş hesapları üzerinden 9800 TL'ye kadar ödeme almak isteyen tüm vatandaşlar için başlatılan kampanyalarda, nakit kredi ödemelerinden faydalanacak olan kişilere uygun faizlerle kredi, ödemelere hemen aynı gün içinde ödenecek. 9800 TL'ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlar başvurularını internet üzerinden gerçekleştirerek, bankaların mesai saatleri dışında da hesaplarına ödeme alabiliyor. 9800 TL'ye kadar nakit kullanmak istiyorsanız, emekli maaş almış olduğunuz banka üzerine ilk tercih etmeniz gereken Banka olmaktadır. Emekli maaş hesabınız üzerinden alacağınız nakit kampanyası için aşağıdaki bankalarda sizlere destek olmaktadır. 

2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi! 2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi!

AKBANK

Emekli maaşını Akbank üzerinden alan vatandaşlar, Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan kredi başvurusunda bulunabilir. 9800 TL, Akbank, emekli kredisi kullanacak olan kişiler başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanarak uzun vadelerde krediyi geri ödemesini yapabilir. 

PTT

Emekli maaşını PTT üzerinden alan vatandaşlar cep telefonlarının mesaj kısmına girerek PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 3050 numarasına göndermesi durumunda PTT, Emekli Kredisi kampanyasına katılmış olacaktır. 

DENİZBANK

Denizbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar, bankaların mobil uygulamalarına giriş yaparak buradan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmektedir. Denizbank, mobil uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz kredi başvurularında, onaylanan tutar, hesabınıza hızlı bir şekilde yatırılmaktadır. 

ZİRAAT BANKASI

Emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan vatandaşlar, bankaların Ziraat bankası mobil uygulaması üzerinden işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz başvurularda 9800 TL ödeme hesabınıza hızlı bir şekilde yatırılmaktadır.