Son Dakika, Emeklinin Beklediği Haber Sabah Onaylandı, 2540 TL Ödeme Yapılacak

Son Dakika, Emeklinin Beklediği Haber Sabah Onaylandı, 2540 TL Ödeme Yapılacak. Emekliye 2540 TL ödeme nasıl olacak? İşte detaylar...

Ekonomi 28.08.2021 - 09:40 28.08.2021 - 09:40 Vural Pars

Emekli olan kişilere son dakika kampanyası ile 2540 TL ödeme yapılacağı duyuruldu. Bankalar tarafından verilecek olan bu ödemelere, acil para ihtiyacı olan emekliler için umut oldu. Emekli olan kişilere bankalar tarafından verilecek olan bu ödemeler, kendi emekli maaşı hesabı üzerinden yatacaktır. Bankaların yapmış olduğu bu duyuruda, kredi ve kredi kartı, KMH hesapları ile birlikte emeklilere acil para destekleri verileceği duyurulmuştur.

Emekli olan kişiler bu kampanyaya katılabilmeleri için kendi emekli maaş hesapları üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Özel ve katılım bankaları ile birlikte ülkemizdeki kamu bankaları bu destekleri vermektedirler. Sizlerde eğer emekli maaş aldığınız hesap üzerinden artı para kullanmadıysanız bankaya başvuru yaparak, 2540 TL ödemeyi alabilirsiniz. 

Ziraat Bankası, 2540 TL ödemeye artı para olarak yapıyor. 

Ülkemizde ençok emekli müşterisi olan bankaların başında gelen ve kamu bankası olan Ziraat Bankası, emekli olan müşterilere sürekli güncel kampanyalar yaparak emeklilerin acil para ihtiyaçlarını karşılamak istiyor. Emekli olan müşterilere banka ihtiyaç kredisi verdiği gibi, ayrıca kredi kartı isteyenlere de hızlı bir şekilde onay vermektedir. Kredi notuna bakmadan emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız, 200000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi alabileceksiniz. Bankanın yaptığı son kampanya ile birlikte Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kullanan kişilere ayrıca, 2540 TL'ye kadar da nakit avans limiti açmaktadır.

son-dakika-emeklinin-bekledigi-haber-sabah-onaylandi-2540-tl-odeme-yapilacak1

Bu nakit avans limitini istediğiniz zaman hesabınız üzerinden kullanabilir ve kullanım yaptıktan sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Ziraat Bankası üzerinden 2540 TL ödemesini aldıktan sonra dilerseniz bu ödemelerin harcama yaptıktan sonra 12 ay vadeye kadar da böyle biliyorsunuz. Artı para başvurusu yapmak istiyorsanız, bankanın mobil uygulamasına girerek kendi hesabınız üzerinden kredili mevduat hesabı başvurusu yapmanız yeterli olacaktır, Ziraat Bankası gibi diğer kamu bankaları olan VakıfBank Halkbank da aynı şartlar üzerinde 2540 TL ödeme vermektedir. 

Özel bankalardan 2540 TL ödeme nasıl alınır?

Emekli maaşınızı özel bankalar üzerinden alıyorsanız, bankadan hemen internet bankacılığı şifresi alarak internet üzerinden artı para nakit avans başvurusunda bulunabilirsiniz. Hangi bankadan emekli maaş alıyorsanız o banka hesabınız üzerinden almış olduğunuz internet şifresiyle birlikte banka şubelerine gitmeden veya hiçbir şekilde telefon etmeden internet üzerinden mobil uygulama aracılığı ile artı para başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@