Son Dakika: Emekliye 2.500 TL, Çalışanlara 5.000 TL Nakit Ödemesi Başladı, Bugün Hesaplara Yatıyor

Son Dakika: Emekliye 2.500 TL, Çalışanlara 5.000 TL Nakit Ödemesi Başladı, Bugün Hesaplara Yatıyor. Başvuru yaparak alınacak olan bu nakit ödemeleri şartları belli oldu. İşte detaylar...

Ekonomi 05.08.2021 - 13:39 05.08.2021 - 13:40 Vural Pars

Emekli olan ve çalışan kişilere nakit ödeme destek kampanyaları başladı. Son dakika haberine göre bankalar üzerinden yapılan açıklamada, acil para ihtiyacı olan kişilere bu destek ödemeleri yapılacak. Son dakika, emekli olan kişiler, maaşlarına göre, 2500 TL'ye kadar alabilecekleri, nakit ödemelerinde çalışan kişilere ise maaşlarına göre, 5000 TL'ye kadar ödeme yapılacaktır. Yapacağınız başvuru sonrasında banka hesabınız üzerinde artı para olacak ve bu parayı nakit avans olarak hesabınızdan çekebileceksiniz. Banka hesabı olan kişilerin banka kredi politikalarına uygun olması durumunda bu destek ödemelerini alabileceklerdir. İstediğiniz zaman ATM üzerinden veya internet bankacılığı üzerinden kullanabileceğiniz bu destek ödemelerinin geri ödemelerini 12 ay vadeye kadar, bölerek yapabiliyorsunuz. Daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullandıysanız bu ödemeleri almanız daha kolay olacaktır. Özellikle düzenli ödemeler yapan ve kredi notu yüksek olan kişiler bu ödemeler ile birlikte hemen işlemlerini yapabileceklerdir. 

Akbank'tan 5000 TL'ye kadar nakit avans limiti açılıyor. 

Özel bankalar arasında gösterilen Akbank, 5000 TL nakit avans limitine artı para olarak müşterilerine sunuyor. Emekli maaşını bu bankadan alan kişilere 2500 TL'ye kadar nakit ödemesi yapılırken, çalışan müşterileri ise maaşlarına göre, 5000 TL'ye kadar nakit avans limiti açılmaktadır. Banka üzerinden düzenli olarak maaş çeken kişiler gelirleri yüksek olması durumunda 5000 TL üzerinde nakit avans işlemi için başvuru yapabileceklerdir. Akbank şubelerinden, resmi internet sitesinden ve en önemlisi ise Akbank'ın müşteri geri için kurmuş olduğu Akbank Direkt uygulaması üzerinden artı para başvurusuna başvuru yaparak, işlem yapabilirsiniz. 

Vakıfbank'tan düşük faizli 5000 TL nakit avansı 

Kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden de 5000 TL'ye kadar nakit avans kullanabiliyorsunuz. Özellikle emekli olan müşteriler, emekli maaşları üzerinden alacakları bu nakit avans limitini hemen hesaplarına aktarabilirler. Hesabınız üzerinden hazırlanan, bu düşük faizli 5000 TL artı para limitini istediğiniz zaman ATM üzerinden çekebilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınızda kullanacağınız bu ödemeleri aldıktan bir ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. 

son-dakika-emekliye-2500-tl-calisanlara-5000-tl-nakit-odemesi-basladi-bugun-hesaplara-yatiyor

Yapı Kredi Bankası'ndan, online 5000 TL artı para hesabı açılıyor. 

Kampanya yapan bir diğer banka ise Yapı Kredi Bankası olmaktadır. 5000 TL ye kadar artı para hesabına başvuru yapabilir ve kredi notunuz yüksek ise hemen bu parayı hesabınıza yükleyebilirsiniz. Emekli ve çalışan müşteriler, bu bankada hesapları olması durumunda internet bankacılığı şifresi alarak hemen işlemlerini yapabileceklerdir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@