Son Dakika: Emekliye 4.750 TL Ödeme Haberi! Bankadan ATM Kartınız ile Alacaksınız!

Emekli olan vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyasında 4750 TL'ye kadar ödeme haberi geldi. İhtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların şartları uygun olmaları durumunda banka üzerinden ATM kart aracılığı ile emekli maaşları hesaplarından, kredili mevduat hesabı alabilecekler. Hem ihtiyaç kredisi, hem de kredili mevduat hesabı olarak başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz 4750 TL, ödemelerde daha önce bankadan kredi kullanan ve düzenli ödemeler yapan kişileri anında onay verilmektedir. 

Ziraat Bankası 

Emekli vatandaşların tercih ettiği bankaların başında gelen ve kamu bankası olan Ziraat Bankası, yaptığı emekli kampanyaları ile birlikte adından söz ettirmeye, temmuz ayında da devam edecek. Nakit başvurusunda bulunacak olan emekliler, bu bankadan maaş almaları durumunda, Ziraat Bankası, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabiliyorlar.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 36 ay vadeli olarak işlem yapılacak ve nakit kredi kullandırılacaktır. Ziraat Bankası, mobil uygulaması üzerinden başvurunuzu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir ve onaylanan tutar, hemen aynı gün içinde kendi hesabınıza yatırabilirsiniz.

BRICS Nedir? Hangi Ülkeler Üye? Türkiye BRICS'e Girecek mi? Neden Erdoğan'ı Kurtarma Planı Dendi? BRICS Nedir? Hangi Ülkeler Üye? Türkiye BRICS'e Girecek mi? Neden Erdoğan'ı Kurtarma Planı Dendi?

Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, ayrıca banka şubeleri haricinde müşteri hizmetleri numarası üzerinden de kredi imkanından faydalanmanız mümkündür. Cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, ihtiyaç kredisi başvurusu için en yakın banka şubesine gidebilir veya internet bankacılığı şifresi alarak mobil uygulama üzerinden işlem yapabilirsiniz. 

PTT

Emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız, PTT, Emekli Kredisi kampanyasına katılabiliyorsunuz. Cep telefonunuz üzerinden PTT, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazarak, 30 50 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda, sizlerde kredi başvurusunda bulunursunuz. Onaylanan tutar en yakın PTT şubelerinden gişe personeli yardımıyla kullanabilir veya size en yakın PTT şubesine giderek kimliğinizle birlikte yeni bir kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.