Son Dakika: Emekliye 7000 TL Ödeme Başladı, Sabahtan Hesaplara Yatıyor

Son Dakika: Emekliye 7000 TL Ödeme Başladı, Sabahtan Hesaplara Yatıyor. Bankalardan açıklama geldi. İşte detaylar...

Ekonomi 05.09.2021 - 10:18 05.09.2021 - 10:18 Vural Pars

Emekliye 7.000 TL'ye kadar nakit limiti açıldı. Emekli olan kişilere 7.000 TL'ye kadar hesaplarına para yükleniyor. Sizlerde emekli iseniz ve para sıkıntınız varsa bankalar üzerinden nakit avans başvurusu yaparak hemen onay alabilir ve artı para kullanabilirsiniz. Emekli olan kişilere son dakika olarak yapılan bu kampanyada limitler yükseltilerek 7.000 TL'ye kadar onay verileceği duyuruldu. Kamu bankaları özel bankalar ve ülkemizde faizsiz hizmet veren katılım bankaları üzerinden emekli maaşı alan müşteriler kendi maaş hesapları üzerinden 7.000 TL'ye kadar nakit avans başvurusu yapabilir ve artı parayı bu şekilde kullanabilirler...

Halkbank emekliye 7000 TL nakit avans kampanyası

Halkbank ülkemizde kamu Bankası olarak hizmet veren bankaların başında gelmektedir. Banka emekli müşterisi oldukça fazla olan bir bankadır. Bu sebepten ötürü emekli maaşını bankadan alan müşterilere sürekli olarak güncel kampanyalar yapılmaktadır. Sizlerde emekli maaşınızı Halkbank üzerinden alıyorsanız emekli maaşı aldığınız hesabın üzerinden nakit avans başvurusunu internet üzerinden yapabileceksiniz. Bunun için internet bankacılığı şifresi almanız gerekiyor. Almış olduğunuz internet bankacılığı şifresi ile birlikte nakit avans başvurunuzu online olarak yapabilir ve hemen ne kadar onay aldığınızı görebilirsiniz. Onaylanan tutar sizin hesabınıza artı para olarak gönderilecektir. 

son-dakika-emekliye-7000-tl-odeme-basladi-sabahtan-hesaplara-yatiyor1

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alanlara 7000 TL nakit avans

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alıyorsanız 7.000 TL'ye kadar nakit avans başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka mobil uygulaması üzerinden sadece emekli olan kişilere yüksek limitli artı para imkanı sağlamaktadır. Başvuru yaptıktan hemen sonra sizlere sonucu sms ile bildirilir ve onaylanan limit hemen hesabınıza yatar. Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı almıyorsanız bu kampanyaya katılmak için kredi notunu çok yüksek olması gerekiyor.

Akbank 7000 TL artı para

Akbank üzerinden de 7.000 TL'ye kadar artı para başvurusunda bulunabiliyorsunuz. Akbank üzerinden verilen bu artı para hizmetinde 7.000 TL'ye kadar hemen işlem yapılacak ve paranız hesabımıza yatacaktır. Akbank üzerinden emekli maaşı alan kişilere verilen bu kampanyada sizlere hızlı bir şekilde sonuç verilecek ve onaylanan limit hemen hesabınıza yatacaktır. Akbank direkt uygulamasını kullanıyorsanız nakit avans başvurusu yapabildiğiniz gibi ayrıca bankadan kredi ve kredi kartı başvurusunda online olarak yapabileceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@