Son Dakika: Emekliye Ek Ödeme Müjdesi! 2200 TL Yapılacak…

Emekliye ek ödeme müjdesi! 2200 TL tutarında ödeme yapılacak, Ay sonuna kadar başvuru yapılması gerekiyor. Detaylar geldi...

Ekonomi 19.09.2021 - 20:41 19.09.2021 - 20:41 Vural Pars

Emekliye ek ödeme müjdesi! 2200 TL tutarında ödeme yapılacak, Ay sonuna kadar başvuru yapılması gerekiyor. Emekliler bu destek ile rahat nefes alacak. Sizlerde rahat nefes almak istiyorsanız gelişmeleri takip edebilirsiniz. Detaylar geliyor…

Bankalar emekli olanlar için 2.200 TL tutarında yeni bir kampanya başlattı. Kamu bankalarının ön planda olduğu bu kampanyada Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank nakit avans imkânları sunuyor. Ödemeler hemen hesaplara yansıyacak. Bu kampanya sadece emekli olanları ilgilendiriyor. Bu imkândan faydalanmak isteyen emekliler internet üzerinden başvuru yaparak alabilecektir. Emekli maaşlarını kamu bankalarından alan emekliler, internet üzerinden başvuru yaparak 2.200 TL tutarında ödemeden yaralanabilecek.

Emekli maaşlarını kamu bankalarından alanlar başvuru yapmaları halinde 2.200 TL artı para hesaplarına aktarılıyor. Hesaba yatan bu tutarı istenilen zamanda kullanma fırsatı veriyor. Artı para kullanılmaz ise her hangi bir ödeme söz konusu olmayacak.

son-dakika-emekliye-ek-odeme-mujdesi-2200-tl-yapilacak1

Kamu Bankalarından 2200 TL Ödeme

Kamu bankalarından olan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, emekli maaşını bu bankalardan alanlara 2.200 TL vermektedir. Bu ödemelerden faydalanmak isteyenler hesapları üzerinden internet bankacılığı kullanılarak veya mobil bankacılık kullanılarak başvuru yapabilirler. Artı olarak alınan bu paralar için düzenli ödeme gerçekleşir ise, yüksek limitlerde kredi ve kredi kartı imkânı bulabilirler. Her düzenli ödemelerde nakit avans tutarlarında limitler yukarı doğru çekilir.

Kamu Bankalarından Emekliye Özel Kampanya Fırsatı

Kamu bankaları emeklilere özel kampanyalar düzenleyerek her zaman ön planda bulunurlar. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alanlar için 100 bin TL ye kadar ihtiyaç kredisi imkânı sunuyor. 100 bin TL tutarındaki krediyi alacak olanlar 36 ay vadeli seçeneklerde ilk ödemelerini 3 ay sonraya erteletme fırsatını da kullanabilirler. Bunun yanı sıra diğer bankalardan alınmış olan kredi borçlarını kapatmada kullanma imkânı mevcuttur. Mevcut kampanyada geçerli olan 2.200 TL tutarındaki nakit avans ödemesini almak istemiyorsanız banka şubesine kimlik ile başvurmanız gerekir. Kamu bankalarından maaş almanız durumunda düşük faiz oranları ile kredi alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@