Son dakika! Emekliye müjde: 31300 TL emekli kredisi için bankaya koşun! 3 banka verecek!

31300 TL emekli maaşı için bankaya koşun! 3 banka verecek! Emekli maaşı olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 3 bankanın size 31300 TL'ye kadar emekli maaşı ödeyeceği açıklandı.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'ta emeklilik hesabı bulunan tüm vatandaşlara, daha önce kredi kullanmış ve düzenli ödeme yapmış olmaları şartıyla 36 ay vadeli 31300 TL emekli maaşı verilecek.

BAŞVURU

Başvuru yapmak isteyen kişiler, banka hesaplarından alacakları internet bankacılığı şifresi ile hızlı bir şekilde nakdi kredi başvurularını gerçekleştirebilecek ve onaylanan bu kredileri hesaplarına yatırarak diledikleri zaman kullanabilecekler.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank aracılığıyla kredi başvurusu yapacak tüm vatandaşlara yapılacak olan bu kredi ödemelerinde ihtiyaç kredisi ödemesi olarak 5 dakikada size sonuç verilecek.

Kamu bankaları, emekli hesabınızla birlikte internet bankacılığı uygulamaları üzerinden kredi başvurusunda bulunacak ve gelir belgesi olmadan hesaplarına ödeme yapacak tüm vatandaşlara en düşük faiz oranlarını sağlıyor.

Türkiye'nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya'nın yüz ölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir Türkiye'nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya'nın yüz ölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir

Emekliler daha önce bankalardan nakdi kredi kullanmışlarsa bu bankalardan daha yüksek limitli kredi başvurusunda bulunabilecekleri gibi uygun faiz oranlarıyla bir araya getirebilecekleri bu kampanyalara katılarak borç kapatma kredisi de kullanabilecekler. Acil bir ihtiyaç durumunda kredi ödemelerini hızlı bir şekilde yapacağınız kampanyalarda uygun faiz oranları ile kredileri hesaplarınıza yatırarak kullanabilir ve onaylanan bu kredileri hesaplarınıza yatırabilirsiniz.