Son Dakika Emekliye Müjde, Yarın Başlayacak olan 4.500 TL Ödemeler Belli Oldu, Hesaplarınızı Kontrol Edin

Son Dakika Emekliye Müjde, Yarın Başlayacak olan 4.500 TL Ödemeler Belli Oldu, Hesaplarınızı Kontrol Edin. İşte detaylar...

Ekonomi 29.08.2021 - 10:55 29.08.2021 - 10:55 Vural Pars

Emekli olan kişilere son dakik olarak yeni bir gelişme haberi geldi. 4500 TL'ye kadar yarından itibaren hesaplarınız üzerinden ödemeler alabileceksiniz. Sadece emekli olan kişilerin alabilecekleri bu ödemeleri kamu bankaları ve özel bankaları karşılıyor. Bankalar üzerinden alacağınız emekli promosyonları ile birlikte bu promosyonları alan kişilerin ayrıca bankalardan nakit, avans limitleri ile artı para alacaklarında söyleyebiliriz. Sizlerde daha önce böyle bir duruma başvuru yapmadıysanız 4500 TL ye kadar hızlı bir şekilde artı para başvurunuzu yapabilirsiniz. 

Ziraat Bankası, 4500 TL ödeme yapacak. 

Kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden yapılan duyuru ile birlikte emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan kişilere 4500 TL ye kadar hızlı bir şekilde ödeme yapılacağı duyuruldu. Banka, yapılan bu ödemelerde 750 TL'ye kadar emekli promosyonu üzerinde olan limitler için ise banka üzerinden verilen kredili mevduat hesabı, artı limiti tanımlayacaktır. 2500 TL'ye kadar emekli maaşı alan müşterilere banka için 750 TL'ye kadar emekli promosyonu verirken, 750 TL üzerindeki kalan limitleri ise banka, artı para olarak kendi emekli maaş hesabınız üzerinden yatıracaktır. Başvuru yapmak istiyorsanız, bankanın mobil uygulamasına gelebilir veya size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek buradan kredili, mevduat hesabı başvurusu yapabilirsiniz. 

Vakıfbank'tan 4500 TL ödeme 

Bir diğer kamu bankası olan Vakıfbank üzerinden de 4500 TL'ye kadar ödeme alabiliyorsunuz. Emekli maaşınızı, Vakıfbank üzerinden alıyorsanız, 750 TL'ye kadar verilen olan emekli promosyonlarını alabilir ve üzerindeki limitleri de artı para olarak hesabınıza yatırabilirsiniz. Vakıfbank üzerinden verilecek olan bu artı para hizmetlerinde istediğiniz zaman kullanım yapabiliyorsunuz. İsterseniz banka ATM'sinden çekebilir, isterseniz internet bankacılığı üzerinden istediğiniz ödemeyi yapabilirsiniz. Nakit avans limiti oluştuktan sonra düzenli ödemeler yaparsınız bu limitler, 10000 TL'ye kadar çıkabilmektedir. 

son-dakika-emekliye-mujde-yarin-baslayacak-olan-4500-tl-odemeler-belli-oldu-hesaplarinizi-kontro

Ziraat Bankası ve Vakıfbank gibi diğer kamu bankaları özel bankaları üzerinden de aynı hizmetleri alabiliyorsunuz. Özellikle özel bankalar üzerinden alacağınız emekli promosyonları 750 TL üzerinde olacağı için daha yüksek limitlerde nakit avans limitine başvuru yapabilirsiniz. İşlemleri yapabilmeniz için bankanın mobil uygulamasına girebilir ve buradan istediğiniz zaman başvuru yapabilir başvurunuzu sorgulayabilirsiniz. Kendi emekli maaş aldığınız banka üzerinden işlemleri yapmanız kolaylıkla sağlanmaktadır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@