Son dakika olarak duyurusu yapılan ve Emekliye kredi veren bankalar, son kredi kampanyalarından bir tanesini de 3,6,9 ay ertelemeli olarak verecekleri bu kredilerde yapmaktadırlar. Alacağımız ihtiyaç kredilerinde ilk taksit ödemenizi Ocak ayından itibaren yapmaya başlayacaksınız. Kredi başvurusu yapacak olan emekliler, 100.000 TL'ye kadar emekli kredilerini vereceğimiz bankalar üzerinden kullanabilirler.

Kredi başvurusundan sonra banka sizlere anında sonuç verecek ve bu sonuca göre kredinizi onaylayacaktır. Emekli kredisi almak isteyen müşterilerin banka sicillerinin temiz olması gerekiyor. Banka sicili temiz olan müşteriler banka maaş taşımasını da yaptıktan sonra kredi başvurularını hızlı bir şekilde yapabileceklerdir. Şimdi sizlere emekliye ertelemeli olarak kredi veren bankaların kredi kampanyaları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

VakıfBank emekli kredisi kampanyası

Vakıfbank üzerinden emekli kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler, banka şubelerine giderek bu bankadan 100.000 TL ve üzerinde emekli kredisi alabilmektedirler. VakıfBank emekli kredilerinde müşterilerin bu bankadan maaş alma şartının olduğunu söylüyor. Eğer emekli maaşınızı Vakıfbank üzerinden almıyorsanız maaş taşıması yaptıktan sonra kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka hemen size kredi sonucunu verecektir.

Genellikle maaş müşterilerine banka maaşının 22 katına kadar emekli kredisi vermektedir. Emekli kredisi başvurusu yaptıktan sonra alacağınız en yüksek vade 36 ay vade olacaktır. Bu krediler de 3,6,9 ay erteleme yapabiliyorsunuz. Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek kredi faizleri hakkında ve başvuru hakkında bilgi alabilirsiniz.

Garanti BBVA emekli kredisi kampanyası

Garanti BBVA üzerinden de emekli kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler en yakın Garanti Bankası'na giderek buradan kredi başvurularını hızlı bir şekilde yapabilirler. Kredi başvurusu onaylanan kişiler ise bankadan 100 bin TL'ye kadar kredilerine 36 ay vadeli kullanabilir.

Garanti Bankası üzerinden emekli maaşı almıyorsanız bu bankaya kredi onayından sonra maaş taşıması yapmanız gerekiyor. Ancak bu şekilde banka sizlere kredi onayı verecektir. Kredi başvurusu yaptığınız zaman ayrıca diğer bankada olan borçları da bankaya kapatmak isteyecektir. Diğer bankalarda olan kredi ve kredi kartı borçlarını da bu emekli kredisi ile birlikte kapatabilir ve onayı alabilirsiniz.

ihtiyac-kredisi-kredi-karti-ve-kmh-borclariniz-kapaniyor-bankalar-duyuru-paylasti-bayramda-basvu

Şekerbank emekli kredisi kampanyası

Emekliye kredi veren bankalar dan bir tanesi de Şekerbank olmaktadır. Şekerbank üzerinden 100.000 TL'ye kadar emekli kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra banka sizlere hemen ne kadar onay aldığınızı söyler. Eğer kredi onayı alamadıysanız banka genel müdürlüğü kredinizi göndererek burada onay almanız isteyecektir. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka müşterisi olmanız durumunda hemen krediyi kullanacaksınız. Eğer Şekerbank şubelerinden maaş almıyorsanız maaş taşıması yaptıktan sonra bu krediyi almanız mümkündür. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, Şekerbank şubelerinden 36 ay vadeye kadar ilk taksit ödemesinde de Ocak ayında ödemek kaydıyla başvurularını yapabilmektedirler.