Son Dakika: Emekliye Son Müjde, 2400 TL'ye Kadar Artıyor, Kuyruk Oluştu, Her Emekli Alabilecek!

Son Dakika: Emekliye Son Müjde, 2400 TL'ye Kadar Artıyor, Kuyruk Oluştu, Her Emekli Alabilecek! Emekli olan kişiler, 2400 TL ATM'den çekebilecekler. Kampanya duyurusu yapıldı. İşte detaylar...

Ekonomi 25.06.2021 - 18:51 25.06.2021 - 18:52 Vural Pars

Son Dakika: Emekliye Son Müjde, 2400 TL'ye Kadar Artıyor, Kuyruk Oluştu, Her Emekli Alabilecek! Emekli olan kişiler, 2400 TL ATM'den çekebilecekler. Kampanya duyurusu yapıldı. Milyonlarca emeklinin beklediği bu haber ile birlikte, emekli olan kişilerin bankalardan ne kadar emekli promosyonu alacağı belli oldu. 

Emekli olan kişilerin, Temmuz ayında alacakları zam ile birlikte, ayrıca emekli bayram ikramiyeleri de ödenecek. Emekli ikramiyeleri haricinde ilk defa bankadan emekli maaşı alan kişilere de bankalar emekli promosyonları vermektedir. Sizlerde belirli bankalar üzerinden emekli maaşı almanız ile birlikte, emekli promosyonları alabilirsiniz. Emekli promosyonlarını SGK belirli bir limite kadar veriyor. 500 TL, 625 TL ve 750 TL emekli promosyonu verilecektir. Bankalar bu limitler üzerinde kendi politikalarına göre işlem yaparak, 750 TL üzerinde de promosyon verilmektedir. 

Ziraat bankası, Halkbank, Vakıfbank, Garanti BBVA, TEB, İş Bankası, QNB Finansbank, Denizbank ve Burgan Bank yeni promosyon kampanyalarını duyurdu. 2400 TL'ye kadar varan bu ödemeleri belirli yöntemler ile hemen hesabınıza atabilirsiniz. 

Bankalar Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Akbank emekli müşterilerine verdiği emekli promosyonlarında en fazla 1250 TL ödeme veriyor. Akbank emekli müşterilerine detaylı olarak bu işlemler ile ilgili, resmi sitesinde açıklama yaptı. Bankadan emekli maaşı alanlara hemen aynı gün 1250 TL'ye kadar emekli promosyonu verilecek.

QNB Finansbank ise en yüksek promosyon veren bankalardan birisi. Banka 2400 TL'ye kadar varan promosyon kampanyalarından emekli vatandaşlarını yararlandıracaktır. 1500 TL'ye kadar emekli maaşı alanlarda 1.500 TL'ye kadar promosyon alabileceklerdir. Bu paraları alabilmeniz için bankadan emekli maaşı almanız gerekmektedir. 

Şekerbank ise emekli olan kişilere, 3 yıllık sözleşme yaparlarsa 1000 TL verecek. 1000 TL'ye kadar verilecek olan bu promosyon haricinde emekli olan kişilere ayrıca emekli maaşı kadar ek hesap limiti açılacaktır. 

emekliye-mujdeli-haberler

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank ise herhangi bir kampanya yapmadı. SGK üzerinden verilen 750 TL'ye kadar promosyonları alabileceksiniz. 

Yüksek emekli promosyonu veren bir diğer banka Denizbank. Denizbank 1200 TL'ye kadar emekli promosyonu verecektir. Emekli maaşını bu bankaya taşıyanlar hemen onay alabileceklerdir. Emekli müşterilere ayrıca banka kredi imkanı sunacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@