Son Dakika, Emekliye Zam Yapıldı, Duyurusu Şimdi Paylaşıldı

Son Dakika, Emekliye Zam Yapıldı, Duyurusu Paylaşıldı. Bu Ay itibariyle zamlı ödenecek. Emekli olan kişiler zamlı ödemeleri nasıl alacak? İşte detaylar...

Ekonomi 20.09.2021 - 23:27 20.09.2021 - 23:27 Vural Pars

Son dakika emekliye zam yapıldı. Bu aydan sonra emekliler zamlı olarak alacaklar. Emekli olan kişilere verilen nakit avans kampanyalarında son dakika olarak yeni bir zam haberi duyuruldu. Emekli olan kişiler daha önce aldıkları maaşının yarısına kadar almış oldukları artı para hizmetinden şimdilerde ise 10 bin TL'ye kadar yararlanabilecekler. Emekliye zam haberi ile birlikte hangi bankaların 10.000 TL'ye kadar nakit avans limitleri açtığını da merak edilmektedir. Sizlerde emekli maaşı aldığımız banka üzerinden artı para başvurusu yapacaksınız kampanya yapan bankalar üzerinden maaş almanız durumunda 10.000 TL'ye kadar nakit avans limitleri ne başvuruda bulunabilirsiniz. 

Nakit avans limitleri emekli olan kişilerin kendi emekli maaşı hesapları üzerinden tanınan bir artı para olacaktır. Bunu alabilmeniz için banka kredi notunun yüksek olması banka kredi siciliniz temiz olması gerekmektedir. Başvuru yaptıktan 5 dakika içerisinde emekli olan kişiler bu parayı alıp alamayacaklarını görebilirler. Eğer onay alırsanız hesabınız üzerinden artı para olarak size onaylanan limiti göreceksiniz bu limit üzerinden işlemlerinizi yapabilir istediğiniz zaman bu parayı kullanabilir ATM'den çekilebilir ve internet üzerinden fatura ödemesi bile yapabilirsiniz. 

Ziraat Bankası emekli kampanyası

Ülkemizde en çok emekli müşterisi olan bankaların başında gelen Ziraat Bankası emekli kredi kampanyaları ile birlikte emekli nakit avans kampanyaları da limitleri yükseltti. Ziraat Bankası yapmış olduğu yeni kampanya ile birlikte 200 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verirken banka üzerinden nakit avans başvurusu yapacak olan kişilere banka kredi notu uygun olması durumunda 10.000 TL'ye kadar artı para olarak hesaplarına yatıracaktır.

son-dakika-emekliye-zam-yapildi-duyurusu-paylasildi1

Ziraat Bankası yatıracağı bu paralar üzerinde müşteriler ne zaman harcama yaparlarsa o zaman harcamalarını ödeyecek ve isterlerse yaptıkları harcamaları 12 ay taksitle bölerek de taksitli nakit avans olarak da kullanabilecekler. Ziraat bankası'nda yapılan bu kampanya ile birlikte ayrıca Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankalarında da aynı şartlara uygun olarak kampanyalar yapılmaktadır. Ziraat Bankası emekli kampanyalarında ayrıca emekli maaşını bu bankaya taşıyan kişilere banka 750 TL'ye kadar da emekli promosyonu imkanı sağlamaktadır. Size en yakın banka şubesine gidebilir veya bankadan mobil uygulamasını kullanarak artı para başvurusunda bulunabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@