Son Dakika Recep Tayyip Erdoğan'dan Türkiye genelinde esnek mesai uygulamasına geçileceğini duyurdu. Başkan Erdoğan yaptığı açıklamada "Türkiye genelinde geçerli olmak üzere özel sektör ve kamuda esnek mesai uygulaması teşvik edilecek.

Vakıfbank hesabı olan vatandaşlar 8 gün içinde işlem yapması gerekiyor! Bankadan açıklama yapıldı Vakıfbank hesabı olan vatandaşlar 8 gün içinde işlem yapması gerekiyor! Bankadan açıklama yapıldı
Son Dakika Recep Tayyip Erdoğan'dan Türkiye genelinde esnek mesai uygulamasına geçileceğini duyurdu. Başkan Erdoğan yaptığı açıklamada "Türkiye genelinde geçerli olmak üzere özel sektör ve kamuda esnek mesai uygulaması teşvik edilecek." denildi.

Sokağa Çıkma Yasağı ilk hamlesi!

Perşembe günü yapılacak toplantıyı salı gününe alan Cumhurbaşkanı Erdoğan kurmaylarıyla yaptığı toplantıda esnek mesai uygulamasını duyurdu. Hem kamuda çalışanlara hem özel sektör çalışanlarına yeni mesai saati uygulaması duyurulacak. Perşembe günü Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu görüşmesi sonrası Kademeli Sokağa Çıkma Yasağı duyurusu gelecek.

Sinemalar, Berber, Havuz ve Lokantalar 22:00'de kapanacak!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan son olarak Berber, Lokanta, Havuz ve Sinemalar 10'da kapanacağı duyurdu. Lokanta, Berber, Havuz ve Sinemalar saat 22’de kapanacak