Son Dakika: Ev Hanımlarına 3000 TL Destek DenizBank'tan Geldi...

Son Dakika: Ev Hanımlarına 3000 TL Destek DenizBank'tan Geldi. Son dakika kampanyası ile birlikte yeni kampanya sadece ev hanımlarına yapılacak. İşte detaylar...

Ekonomi 11.09.2021 - 10:20 11.09.2021 - 10:20 Vural Pars

Ev hanımlarına 3000 TL destek DenizBank'tan geldi. DenizBank 3000 TL'ye kadar ev hanımı olan kişilere destek vereceğini duyurdu. 3000 TL'ye kadar destek alacak olan kişilere kredi olarak ödeme yapacak olan Denizbank üzerinden sizler de hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Denizbank ayrıca yapmış olduğu duyuru daha gelir belgesiz olarak yüksekliklerde de kredi notu yüksek olan kişilere Kredi onay verdiğini söylüyor. Denizbank üzerinden 3000 TL ve üzerinde destek almak isteyen ev hanımları daha önceki banka çalışmalarında kredi notunu yükseltmiş olması gerekiyor. 

DenizBank 3000 TL başvuru nasıl yapılır?

Denizbank üzerinden 3000 tl ye kadar başvuru yapmak isteyen kişiler 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak bankanın sms kredi servisi ile oturdukları yerden başvuru yapabilir. Denizbank üzerinden 3000 TL ve üzerinde işlem yapmak isteyen kişiler ilk taksit ödemelerinde 90 gün erteleme yapmak kaydıyla hızlı bir şekilde onay alacaklardır. DenizBank SMS kredi başvurusu yapmak için Cep telefonunuz üzerinden atacağınız bir ücretli mesaj ile 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu hemen göreceksiniz.

Cep telefonunuzu mesaj kısmına girerek Kredim boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazarak 3280 numarasına bu mesajı gönderin. 5 dakika içerisinde sizin göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka sizlere Kredi sonucunu hızlı bir şekilde sunacak onaylanan tutarı da en yakın Denizbank şubesinden sadece kimlikle kullanabileceksiniz.

son-dakika-ev-hanimlarina-3000-tl-destek-denizbanktan-geldi1

Denizbank ayrıca kendi resmi internet sitesi üzerinden açmış olduğu ihtiyaç kredisi başvuru formu ile de müşterilerine kredi başvurusu yapma imkanı sunuyor. DenizBank'ın internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurduktan hemen sonra sizlere sonucu verilecek ve bu sonuca göre hemen kredinizi kullanacaksınız. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğunuz başvuruda sizin cep telefonunuza gelecek olan mesaj ile belli olacaktır. 

DenizBank kredi başvurusu yapacak olan kişiler Bu bankadan hesabı varsa Denizbank mobil uygulamasına girerek buradan hızlı bir şekilde Kredi başvurularını yapabiliyorlar. Üstelik Denizbank mobil uygulaması üzerinden yapmış olduğunuz Kredi başvurularında banka masrafsız ve düşük faiz oranları ile işlem yaparken ayrıca onaylanan tutarı banka şubelerine gitmeden hemen hesabınıza aktarıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@