Son Dakika Fahrettin Koca açıkladı. Sağlık bakanı Fahrettin Koca, corona virüs vaka sayısının yükseldiğini açıkladı.

Son Dakika Fahrettin Koca açıkladı. Sağlık bakanı Fahrettin Koca, corona virüs vaka sayısının yükseldiğini açıkladı. Fahrettin Koca yaptığı açıklamada yeni haftada çok ince açıklmalalar yaptı. En az 3-4 hafta çok önemli, alınan önlemlere çok daha sarılmalıyız açıklaması yaptı.Son Dakika Fahrettin Koca açıkladı!

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek


Coronavirüsü Bilim Kurulu sonrası açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de vaka sayısının 5'e yükseldiğini duyurdu.Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: "3 kişide daha korona virüs tespit edildi. Toplamda Türkiye'deki vaka sayısı 5'e yükseldi. 5 vaka da birbiri ile bağlantılı" açıklaması yaptı. Ancak yine hangi ilde ve nerede olduğunu açıklanmadı.60 Yaş ve üzeri izinli!AİLE, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan 60 yaş ve üzerinde olanların pazartesi gününden itibaren 12 gün idari izinli sayılacağını duyurdu.