Son Dakika, Fenerbahçe futbol takımında Corona Virüs çıktı. Daha önce basketbol takımında çıkan Corona Virüsü şimdi de futbolcularda çıktı.

Son Dakika, Fenerbahçe futbol takımında Corona Virüs çıktı. Daha önce basketbol takımında çıkan Corona Virüsü şimdi de futbolcularda çıktı. Fatih Terim, Göksel Gümüşdağ sonrası FEnerbahçeli futbolcularda Koronavirüs çıkması sonrası TFF tepkiler artıyor.Son Dakika Fenerbahçeli futbolcularda Corona Virüs çıktı!Fenerbahçe'den yapılan açıklamada "Futbol A Takımımızın oyuncuları, teknik kadrosu ve idari çalışanları bugün Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde koronavirüs testinden geçmiştir. Yapılan tetkiklerde bir oyuncumuzda ve bir sağlık heyeti çalışanımızda yeni tip koronavirüs (COVID-19) bulgularına rastlanmıştır.  Oyuncumuzun ve sağlık heyeti çalışanımızın ileri tetkiklerinin ve tedavilerinin yapılması amacıyla hastaneye sevkleri gerçekleştirilmiştir. Kamuoyunun bilgisine sunarız."Fenerbahçe'de Hangi oyuncularda Corona Virüs çıktı?Fenerbahçe'de hangi futbolcularda Corona Virüs çıktı açıklanmadı. Ancak ileri bir tarihte açıklanacak.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!