Gate.iO borsasının resmi twitter sayfasının hacklendiği iddiaları mevcut. Yeni bir uyarıya kadar kimsenin Gate.io Twitter hesabındaki bağlantılara tıklamaması konusunda uyarılar yapılıyor

 Gate.io twitter hesabında şu sıralar yoğun bir mücadele mevcut. Borsa deyince Binance den sonra akla gelen ilk borsa  Gate.io güvenilirliğ ile milyonlarca kullanıcıya sahip iken, şu sıralar güveni sarsan bir iddia ortalarda dolanıyor.  

Gate.io twitter hesabı heklendi

Sosyal medya da çok konuşulan konu  Gate.io twitter hesabı üzerinde şu sıralar saçma sapan bağlantıların geldiği yönünde iken son dakika bir iddia ortaya atıldı.

 Gate.io resmi twttier hesabı hacklendi.

Yapılan açıklama ile birlikte ikinci bir uyarıya kadar hiç bir şekilde gelen bağlantıya tıklanılmaamsı gerekliliği mevcut.

Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu! Resmi gazetede açıklandı! Emekliye ek ödemeler verilecek ve bu ödemelerin limitleri belli oldu!

Öyle ki yapılan uyarıların bir kısmı şu şekilde 

Lütfen linke tıklamayın ve tıklayanlar için de hesaba giriş yapmadıysanız sorun yok demektir.

🛑🛑🛑ACİL UYARI ! //  İkinci Bir Duyuruya Kadar Gate.io Resmi Twitter Hesabında Paylaşılan Hiçbir Bağlantıya Tıklamayınız🛑🛑🛑

Gate.io borsasının global Mavi Tik Twitter hesabı hacklenmiş dostlar ‼️ Sakın hiç bir linke tıklamayın Link sahte bire bir kopya borsaya yönlendiriyor.