Son Dakika, Gece Haberi: 30 yaşından büyük olanlara 20.000 TL veriliyor, Şart yok, Kefil yok, Kimlik yok

Son Dakika, Gece Haberi: 30 yaşından büyük olanlara 20.000 TL veriliyor, Şart yok, Kefil yok, Kimlik yok. Uygun olan herkes 20.000 TL onay alacak. İşte detaylar...

Ekonomi 16.08.2021 - 23:31 16.08.2021 - 23:31 Vural Pars

30 yaşından büyük olanlara 20.000 TL kredi veriliyor. Sizlerde bu bankalar üzerinden 30 yaşından büyük olmanız durumunda hızlı bir şekilde onay alabilir ve sadece kimliğinizle krediyi kullanabilirsiniz. Üstelik internet bankacılığı kullanıyorsanız bu kredileri şubelere gitmeden de alabiliyorsunuz.

20.000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişilerin kredi başvurusu yapacakları bankalardan kredi notu uygun olması durumunda onay alabileceklerdir. Vereceğimiz bankalar üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler 36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri kullanabileceklerdir. 20 bin TL'ye kadar kredi kullanacak ve 30 yaşının üzerinde olan kişiler sadece kimlikleri ile bile kredi kullanacakları bankalar şu şekilde verilmektedir.

Denizbank 20.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır

Denizbank üzerinden eğer 30 yaşın üzerindeyseniz bir mesaj atarak hemen ne kadar onay alacağınızı görebilir ve kredinizi de kimlikle kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra 20.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler uygun faiz oranları ile birlikte kredilerini anında hesaplarına atabileceklerdir. Kredi sonucu için 3280 numarasına Kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak gönderin. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra banka sizlere ne kadar onay vereceğini mesajda gösterecektir. Kredi onayı alan kişiler bu mesaj ile birlikte en yakın banka şubesine giderek kimliklerini verip bu onaylı mesajdaki krediyi kullanabilirler.

Aktif Bank 20.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Aktifbank n kolay adında bir kredi kampanyası başlatmıştır. Sizlerde bu banka üzerinden kredi başvurusunu yaparak hemen işlem yapabilirsiniz. Kredi başvurusu için bankanın internet sitesine girmeniz gerekiyor burada ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurup hemen işlem yapabilir ve onaylanan krediyi hemen kullanabilirsiniz. Aktifbank kredileri iş adresinizde veya ev adresinizde kullanılmaktadır. Banka şubesinden kredi verilmiyor. Ayrıca SMS atarak da bu bankadan ne kadar onay olacağınızı görebiliyorsunuz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girip Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak 30/50 numarasına gönderin. Kredi başvurusu sonrasında 5 dakika içerisinde size SMS ile kredi sonucu cevabı gelecektir. Aktif Bank diğer bankalara nazaran daha yüksek faiz oranları ile müşterilerine kredi veriyor. Bunun sebebi ise kredi notunu düşük olsa bile onay olabilmemizdir.

son-dakika-gece-haberi-30-yasindan-buyuk-olanlara-20000-tl-veriliyor-sart-yok-kefil-yok-kimlik-y1

TEB Bankası 20.000 TL anında ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır

20.000 TL'ye kadar kredi kullanmak isteyen kişilerin kredi alabilecekleri bankalardan bir tanesi de TEB Bankasıdır. TEB Bankası üzerinden 20.000 TL'ye kadar kredinizi kullanabiliyorsunuz. İhtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler uygun faiz oranları ile birlikte TEB Bankası şubesinden veya TEB Bankası internet sitesinden kredi başvurularını yapabiliyor. Ayrıca SMS atarak da kredi başvurusu yapılmaktadır. 44/66 numarasına SMS gönderip Sadece kimlik numaranızı yazarsanız Kredi başvurunuz alınacak ve 10 dakika içerisinde sizlere ne kadar onay aldığını söylenecektir. Kredi onayı alan kişiler bu mesaj ile birlikte en yakın TEB Bankası şubesine giderek sadece kimliklerini verip ihtiyaç kredilerine üç ay ertelemeli olarak kullanabileceklerdir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@