Son dakika ilan edilen bu kredi kampanyası vatandaşları adeta mest etti. 5.000 TL tutarında anında kredi müjdesi an itibariyle başladı. Ayrıntılar ve çok daha fazlası haberimizde.

Son dakika haberi: 5.000 TL'lik anında kredi dönemi an itibariyle başladı! Yetişen alır. Son dakika ilan edilen bu kredi kampanyası vatandaşları adeta mest etti. 5.000 TL tutarında anında kredi müjdesi an itibariyle başladı. Ayrıntılar ve çok daha fazlası haberimizde. Bankalar doğrultusundan yayılan kredilerde, yeni bir kampanyaya imza atıldı. Yeni sistem ile birlikte bu krediler bundan sonra hesaplara yatıyor. 5.000 TL tutarında şipşak kredi devresi kampanyasına başvuru işlemlerimizi yapılabilir ve hemen hesabınıza yatırabilirsiniz. Işte ayrıntılar…

Denizbank'tan 5.000 TL Nakit Destek 

Denizbank bağlamında 5 bin TL tutarında kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, banka şubesine de gitmeye lüzum olmadan Denizbank programı üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilecek. 3 sene vade alternatifi şeklinde sunulacak bu kredi 90 gün ertelemeli kredi taksitlerinin ödenmesi ile birlikte çok eğlenceli bir kredi kullanma deneyimi yaşayacaksınız. Yapmanız gereken yalnızca banka hesabınızın olması ve banka hesabı tespit edilen bireylerin ise internet şifresi olması.

Gözden kaçırmayın

Türkiye Tarihinin En Anlamlı 19 Mayısı! "Bir gün..." O da Bugün! Türkiye Tarihinin En Anlamlı 19 Mayısı! "Bir gün..." O da Bugün!

Finansbank çevrimiçi 5.000 TL destek kredisi

Finansbank bağlamında da aynı şekilde kredi işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Banka, çevrimiçi internet üzerinden 5 bin TL ve üzeri de 110 bin TL'ye kadar kredi veriyor. Kredi alacak vatandaşlar ise kredi notunu yüksek olmaları durumunda bu krediden faydalanabilir. Bankanın mobil programı üzerinden ya da bankanın internet sitesinden bu kredinin alınması da mümkündür.