Son dakika haberi! Emekli maaşı 1500 TL ve üzerinde olan tüm emeklilere 1200 TL ek ödeme! Hesabınızı kontrol edin. Emekli vatandaşlar yıl sonunu büyük heyecanla beklerken şimdiden güzel haberler de peş peşe gelmeye devam ediyor. Bu sabah yapılan açıklama ise özellikle 1500 – 2500 TL maaş alan emeklileri yakından ilgilendiriyor. Emekli aylığı bu miktarlar arasında bulunan yüz binlerce vatandaşa ek ödeme fırsatı doğdu. Üstelik de paralar karşılıksız veriliyor. Başvuru için ise tek bir şart var. Emekliye ek ödeme detayları haberimizde…

Milyonlarca emekli bu yıl aldıkları zam ve ikramiyelerden memnun. Yıl sonu yaklaşırken emekliler için yeni yıl zam oranları da netleşmeye başladı. Ancak zam gelmeden emeklilere müjdeli haberler de geliyor. Bu sabah Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklamada 1500 TL ve üzeri maaş alan vatandaşlara 1200 TL banka promosyonu ödemesi yapılacağı duyuruldu. Başvuru yapan emekliler tek bir şartla bu ödemeden yararlanabilecek. Üstelik de maaşınızın daha yüksek olması durumunda aldığınız ödeme de artacak. Peki Yapı Kredi Bankası emekli promosyonu başvuru şartları neler? Kimler banka promosyonu alabilir? İşte detaylar…

son-dakika-haberi-emekli-maasi-1500-tl-ve-uzerinde-olan-tum-emeklilere-1200-tl-ek-odeme-hesabi-3

1500 TL VE ÜSTÜ MAAŞ ALANLARA 1200 TL

Yapı Kredi Bankası 31 Ekim 2021 tarihine kadar başvuru yapan emeklilere 1500 TL-2.500 TL arasında maaş almaları durumunda 1200 TL promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı fark etmeden tüm emekliler promosyon ödemesi için başvuru yapabilecek. Yapı Kredi'nin promosyon ödemeleri maaşa göre değişiyor. 2500 TL ve üstü maaş alıyorsanız 1800 TL promosyon alma şansınız bulunuyor.

son-dakika-haberi-emekli-maasi-1500-tl-ve-uzerinde-olan-tum-emeklilere-1200-tl-ek-odeme-hesabi-2

EMEKLİ PROMOSYON BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı emeklilerinin tamamını kapsayan emekli promosyon ödemeleri başvuru koşulu ile yapılıyor. Emekli promosyon başvurusu yapmak için Yapı Kredi Bankası'nın şubeleri ne gidebilir ya da e-devlet üzerinden başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası'na promosyon başvurusu yaptıktan 3 gün sonra maaşınıza göre promosyon ödemesi hesabınıza geçecektir.

son-dakika-haberi-emekli-maasi-1500-tl-ve-uzerinde-olan-tum-emeklilere-1200-tl-ek-odeme-hesabi-1

YAPI KREDİ EMEKLİ PROMOSYONU BAŞVURU ŞARTLARI

Yapı Kredi Emekli promosyonu başvurusu yapmak için 3 yıl maaş taahhüdü verme şartı aranıyor. Yani maaşını Yapı Kredi Bankası'na taşıyacak olan emeklerin 3 yıl boyunca bankada kalma sözü vermesi gerekiyor. Bu sözü veren ve 3 yıl kalmayı kabul eden emeklilere sözleşme imzalandıktan hemen sonra promosyon ödemesi hesaba havale şeklinde yatırılıyor. Promosyon ödemesinin başka herhangi bir şartı bulunmuyor. Diğer bankalar fatura ödeme talimatı gibi ek koşullar istese de Yapı Kredi sizlere böyle bir koşul koymuyor ve kolaylıkla maaşınızı taşıma promosyon ödemesinden faydalanma imkânı tanıyor.