Son dakika haberi bağlamında emekli maaşlarına zam ve ek ödeme detayları gelmeye devam ediyor. Maaşa ek olarak ayrı para verilecek! Detaylar sayfamızda yer alıyor.

Gözden kaçırmayın

Pamuk Eller Yine Cebe! Suriyelilerin Yaşam Standardı İyileştirilecek! Türkiye'nin Aile Bakanlığının Derdi Bu... Pamuk Eller Yine Cebe! Suriyelilerin Yaşam Standardı İyileştirilecek! Türkiye'nin Aile Bakanlığının Derdi Bu...

Son dakika haberi: Emekli maaşına zam ve ek zam oranları açıklandı! Maaşa ek olarak ayrı para verilecek! 2022 senesine dair emekli maaş zamlarının belli olmasının sonrasında emekli maaşına en yüksek nakit promosyonu alabilmek isteyenler bankaları incelemeye başladı. Birçok banka doğrultusundan 2 bin liranın üstüne çıkarılan yeni promosyon rakamları bağlamında, taban emekli maaşları için oldukça avantajlı oranlar sunulmaktadır. Emekli maaşını hemen taşıyana ek koşulsuz ve şartsız olmak kaydıyla sağlanan promosyonların dışında, çoğu bankacılık ürün ve hizmeti amacıyla özel avantajlar ve bedava bankacılık hizmetleri de sunuluyor. İşte en yüksek emekli promosyonu veren bankalar…

Emeklilere özel bankacılık hizmetleri ile ilgi çeken ING Bank, 2.500 TL’ye varan nakit promosyon fırsatı ile promosyon oranlarını artırma kararı aldı. Hem de 90 gün  süresince emekli maaşını getirenlere özel Turuncu Ekstra avantajlarından harcama şartı olmadan yararlanma alternatifi de sunulacak. Emekli maaşını taşıyanlara özel bir başka ING Bank kampanyası makul faiz oranları ile tüketici kredisi alarak kredi tahsis ücreti vermeden finansman desteğinden de yararlanmaları hedefleniyor.

İNG Bank 

Emekli maaşını ING’den almayı taahhüt edenlere özel verdiği 2.500 TL ek koşulsuz nakit promosyondan yararlanmak amacıyla 1 aylık toplam gelirin tutarına göre prosedür yapılmaktadır. 

-    2.500 TL ve üzerine: 2.500 TL 

Türkiye İş Bankası 

Türkiye İş Bankası bütün SGK emeklilerine imtiyaz sunmaya devam ediyor. 2.000 TL’ye varan nakit promosyon olarak kullanma fırsatları ile çoğu bankacılık hizmeti amacıyla cazip teklifler sunuluyor. 

Emekli maaşını İş Bankası’na taşıyanlara özel 2.000 TL promosyon ödemesi amacıyla tespit edilen maaş oranları:

-    2.500 TL ve üzerinde: 2.000 TL