Son dakika SGK'lı SSK'lı ve Bağkur'lu emeklilere ve sigortalılara 36.000 TL ödeme başladı! Nakit gereksinimi olan vatandaşlar bu ödemeleri anında alacaklar. İşte detaylar...

Son dakika haberi: Emeklilere ve sigortalılara 36.000 TL ödeme... Emeklilere ve çalışan şahıslara tanınmış bu kredi yardımıyla gereksinimi olanlar 36.000 TL alabilecek. Tüketici kredisi amacıyla gelen son dakika haberinde nakit gereksinimlerinizi Garanti Bankası yardımıyla karşılayabileceksiniz. Mesaj atılan telefona 2 ila 5 dakika arasında kredi yanıtı veriliyor.  Garanti Bankası bağlamında resmi web internet sitesi ve sosyal medyadan başlatmış olduğu bu yapılan kampanyaya başvurunlara 3 dakika içinde kredi verilecek.  36.000 TL onay verilebilir ve bu krediler amacıyla gelir belgesi aranmaz.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak? Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak?

36.000 TL para nasıl alınır?   

Son dakika haberi: Emeklilere ve sigortalılara 36.000 TL ödeme... Tüketici kredisi kullanmaya karar veren gereksinim sahipleri 36.000 TL ödeme alabilmek istiyorlarsa Garanti Bankasının son dakika kampanyasına katılarak müracaatta bulunabilirler. 36.000 TL ve 90 gün ertelemeli kredi almak içind e banka şubesine gitmenize gerek yoktur. Bu anlamda SMS ile kredi başvurusunda bulunabilirler.

Vatandaşlar kredi onayı alan vatandaşlar en yakın banka şubesine giderek krediden faydalanabilir. Garanti Bankası üzerinden hesabı var olan vatandaşlar, şubeye gitmeden 36.000 TL'ye kadar kredisi varsa bankanın mobil programı üzerinden internet bankacılığını kullanabilir. Yine en yakın Garanti Bankası giderek de bu krediye başvurabilmektesiniz. Emekli olan SGK-SSK ve Bağkur'lu vatandaşlar Garanti Bankası bağlamında maaşlarını alıyorlarsa oldukça şanslılardır. Kredi notları düşük olursa bile nakit para alabileceklerdir. Ve bu sayede bu kredinin ilk taksitini dilerlerse 90 gün erteleyerek de ödeyebilmektedirler.