Son Dakika Haberi: Faizsiz Kredi Alacaklara Müjde Geldi, Artık O Bankalar 10.000 TL Hesabınıza Faizsiz Kredi Atıyor

Son Dakika Haberi: Faizsiz Kredi Alacaklara Müjde Geldi, Artık O Bankalar 10.000 TL Hesabınıza Faizsiz Kredi Atıyor. Sizlerde faizsiz kredi almak istiyorsanız, şartlara uygun olarak hemen ...

Ekonomi 22.07.2021 - 20:23 22.07.2021 - 20:24 Vural Pars

Son Dakika Haberi: Faizsiz Kredi Alacaklara Müjde Geldi, Artık O Bankalar 10.000 TL Hesabınıza Faizsiz Kredi Atıyor. Sizlerde faizsiz kredi almak istiyorsanız, şartlara uygun olarak hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Faizsiz 10.000 TL kredi veren bankalar duyurusu sonrasında bankalardan hızlı ve anında işlemler yapılacak. 

 Son günlerde bankaların girdiği rekabetten sonra her banka kendine uygun kredi kampanyalarını da güncellemektedir. Özellikle faizsiz kredi almak isteyenler de bu kampanyalara başvuru yaparak gönül rahatlığı ile kredileri alabilirler.

Faizsiz krediler katılım bankalarından verilen ve islami şartlara uygun helal kredilerdir. Bu kredilerde de aldığınız zaman faiz değil ama kar payı ile geri ödemesini gerçekleştirirsiniz. Kar payı oranları hesaplandıktan sonra aylık taksitlerinize yansır ve siz de bu parayı aylık olarak geri ödersiniz. Katılım bankaları faizin haram olduğunu düşünenler için faizsiz krediler vermektedir. Sizde bu şekilde hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Faizsiz Kredi İçin Şartlar Nelerdir?

Katılım bankalarından kredi almak diğer bankalara nazaran daha zordur. Çünkü bu bankaların kredi şartları daha sert aşamalardan sonra onay alır. Öncelikle kredi notunuzun yüksek olması ilk şarttır. Ayrıca bir iş yerinde çalışıyor olmak ve bu iş yerinde uzun süredir sigortalı olarak çalışıyor olmanız gerekmektedir. Helal kredi alacak müşterilerin ayrıca 18 ile 65 yaş arasında olması, emekli olmaları dahilinde maaşlarını başvuru yapacakları katılım bankalarına taşımaları gerekmektedir.

Eğer şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız ve helal kredi almak istiyorum diyorsanız sizlere vereceğimiz bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ülkemizde 6 tane katılım bankası vardır ve bu bankalardan faizsiz bankacılık işlemleri, kredi işlemleri yapabilirsiniz.

  1. ·         Kuveyt Türk Katılım Bankası
  2. ·         Albaraka Türk Katılım Bankası
  3. ·         Vakıf Katılım Bankası
  4. ·         Ziraat Katılım Bankası
  5. ·         Emlak Katılım Bankası
  6. ·         Türkiye Finans Katılım Bankası

Bu bankalardan istediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bankalar sadece banka şubelerinden evraklar ile kredi başvurusu almaktadır.

Emlak Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi

Emlak katılım bankası uzun yıllardan sonra tekrardan katılım bankası olarak faaliyetine başlamıştır. Banka yeni açılmasından dolayı müşteri portföyünü genişletmek için 10.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası yapmaktadır. 10.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası ile kredi notunuz düşük olsa bile kredi alabiliyorsunuz. Yazımızın başında da dediğimiz gibi bu bankalardan islami şartlara uygun faizsiz kredi alabilirsiniz. 0.99 kar payı oranları ile verilen kredi başvurularını banka şubelerinden yapabilirsiniz.

Albaraka Türk Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi

Albaraka Türk Katılım Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacaksanız, öncelikle kredi başvurusu için kredi notunuzun en az 1100 olması gerekmektedir. İhtiyaç finansmanı olarak verilen bu kredide ayrıca kullanacağınız kredi türüne göre de başvuru yapmanız gerekiyor. Hac ve Umre için kredi alacaksanız Hac Umre kredisi, emekli borç kapatması için kredi alacaksanız emekli kredisi, evinize tadilat yapacaksanız tadilat kredisi, düğün için düğün kredisi ve tatil için tatil kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra aynı gün içinde kredi sonucu size bildirilir ve 10.000 TL kredinizi aynı gün kullanabilirsiniz. Banka 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç finansman kredisi vermektedir. Aldığınız kredilerde 36 ay vade yapabilirsiniz.

son-dakika-haberi-faizsiz-kredi-alacaklara-mujde-geldi-artik-o-bankalar-10000-tl-hesabiniza-faiz

Türkiye Finans Katılım İhtiyaç Kredisi

10.000 TL kredi isteyenler ve aynı gün başvuru yapmak isteyenler bu bankadan direk faizsiz kredi başvurusu yapabilirler. 36 ay vadeye kadar verilen kredilerde banka şubelerinden ve internet sitelerinden anında başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz hemen değerlendirilir ve size hemen sonuç söylenir. Bankadan da onaylanan kredinizi aynı gün içinde kullanabilirsiniz. Bu bankadan ihtiyaç kredisi alacak olanlar ayrıca ihtiyaçları doğrultusunda da kredi başvurusu yapabilirler. Örneğin bir mobilya alacaksanız mobilya kredisi alabilirsiniz. Mobilya kredisi size peşin olarak değil kart olarak verilecektir. Bu kartı kullanarak kredinizi kullanmış olacaksınız. Mobilya aldığınız yere kartınızı verecek ve bu şekilde kredi almış olacaksınız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@