İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişilere ayda 500 TL ödemeli 36 ay vadeli QNB Finansbank tarafından ihtiyaç kredisi verilecek. Kredi başvuru şartlarına uygun olan kişiler bu kredileri hemen aynı gün içerisinde alabilecek. Finansbank üzerinden yapılan bu kampanya ile birlikte Türkiye'de şu an için en düşük faiz oranları ile birlikte kredi veren bankalardan birtanesi olmaktadır.

1.39 faiz oranı ile kredi verilmektedir. 75000 TL'ye kadar aynı gün içerisinde kredi onayı alabileceksiniz. Ayda 500 TL ödemeli kredi kullanmak istiyorsanız, 13.450 TL'ye kadar kredi alabiliyorsunuz. 36 ay vadeli olarak ayda 500 TL kredi kullanmak isteyen kişiler bu limitlere kadar kredilerini kullanabilirler. 

Kredi kullanmak isteyenlerden belli şartları uygun olması durumunda bu kredileri hemen hesaplarını atabileceklerdir. Banka kredi notunuz ve banka kredi siciliniz banka için çok önemlidir. 

finansbank0011

QNB Finansbank Kredisi 

QNB Finansbank, üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler banka şubelerine gitmeden hemen sonucunu öğrenebiliyorlar. Bankanın uygulamış olduğu SMS kredi kampanyasına katılarak, bu banka üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek TC kimlik numaramızı yazmamız ile birlikte bu mesajı: 50 30 numarasına gönderirseniz 5 dakika içerisinde sizlere ne kadar kredi onayı aldığınızın mesajı gelecektir. 

Bu mesaj ile birlikte en yakın banka şubesine giderek veya bankanın müşterisi iseniz de bankanın internet bankacılığını kullanarak kredi kullanabileceksiniz. Finansbank, internet bankacılığı kullanan kişiler ise banka şubelerine gitmeden kredi başvurusu yapabilir ve kredi onayı alıp almadıklarını da görebilirler. 

İnternet üzerinden onaylı kredi başvurusu 

Başvuru yapmak isteyen kişiler eğer internet bankacılığını kullanamıyorsa bankanın resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirler. 

Bankanın vermiş olduğu, İhtiyaç Kredisi Başvuru Formu sayfasına girerek buradan kredi başvurunuzu TC kimlik numaranız ve diğer bilgileriniz ile birlikte yapacak, kredi onayı almanız ile birliktede bu krediyi banka şubelerinden kimliğiniz de kullanabileceksiniz.

QNB Finansbank üzerinden kredi kullanacak olan kişilerin sigortalı olarak bir işyerinde çalışıyor olması durumunda en fazla üç aylık sigortalarının yatmış olması gerekiyor. Kredi başvurusu yapmak isteyenler bu şartları uygun olması ile birlikte kredilerini hemen aynı gün içerisinde alabilirler.