Son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Bankalarda hesapları bulunanlara bomba haber geldi. Hesabı olan emekliler gün içerisinde banka hesaplarını denetim etmelidir.

Vakıfbank, Halkbank ve de Ziraat Bankası bağlamında emekli vatandaşlara verilmeye başlanan eşi benzeri olmayan kampanyada emekli maaşını alan vatandaşların, daha evvel bu kampanyaya müracaat yapmayan vatandaşların şimdi müracaat yapması durumunda verilecek olan promosyon ödemeleri bankaların hesaplarına geçmeye başlamış bulunmaktadır.  Emekli vatandaşlar, ülke ekonomisinde geçim derdi olabildiğince zor olan bir kesimdir. Bu noktada özellikle devlet tarafından verilen takviyeler büyük önem arz etmektedir. 

Son dakika haberi verildi! Saat 12.00'den sonra banka hesaplarına yatacak! SGK bağlamında vatandaşların alabilecekleri emekli promosyonlar ödemeleri banka hesaplarına yatmaya başladı. Bu hususta emeklilerin gün içersinde banka hesaplarını tekrar tektat kontrol etmesi oldukça önemldir. 750 TL bağlamında olan promosyon ödemeleri de emekli maaşının taşınma prosedürü ile ödenmektedir. Maaşını Vakıfbank,Ziraat Bankası veya Halkbank'a taşıma prosedürü yapan emekli vatandaşlar, emekli maaşları yardımıyla 3 sene süresince taahhüt vermeleri ile birlikte 750 TL tutarında emekli promosyon ödemesini anında hesaplarına alacaktır. 

SGK-SSK ve Bağkur'lu emekli vatandaşların maaşını bankaya taşıma prosedürünü sağlayanlar verilecek olan emekli promosyonu için aldıkları maaşlar baz alınacak. Bu bağlamda 2500 TL ve üzerinde emekli maaşı alan şahıslar 750 TL seviyesinde bir emekli promosyonu ödemesini hemen almaktadırlar. Emekli maaşı 2500 TL’nin altında olan ve dul ve yetim aylığı alan vatandaşlar ise maaş taşıma prosedürünü yapıldıktan ve sözleşme imzaladıktan sonra ise 625 TL tutarında bir ödemeyi banka hesaplarına alabilecektir. Maaş taşıma işlemlerini yapabilmek amacıyla ise Ziraat Bankası, Halkbank ya da Vakıfbank mobil uygulamaları, internet sitesi üzerinden de başvurular yapılabilmektedir.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak? Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Personel Alımı İlanı Duyurdu! Kaç Kişi Alacak?

Emekli vatandaşlara emekli maaşı promosyon ödemesinin yanısıra gene bu bankalar üzerinden emekli maaş alan şahıslara özel olarak 80.000 TL emeklilere özel olarak belirlenen limitli tüketici kredisi müracaat olanağı da bulunmaktadır. Yine emekliye özel olarak 2 sene vade alternatifi ile verilecek olan bu krediler aynı vakitte borç kapatma kredisi olarak da bilinmektedir. Bu kampanyalardan faydalanmak isteyen vatandaşlar banka şubelerine müracaat ile müracaat edebilir ya da bankaların internet sitesinden çeşitli bilgi alabilirler.