Son Dakika Hatay'da hava saldırısı yapılacağı yönünde haberler geliyor. Hatay'da anons edilen hava saldırısı olacak bilgileri doğru mu? Sosyal medyada bir anda gündem olan Hatay'da anonslarla hava saldırısı olacak iddiaları doğru mu? Hatay'da hava saldı

Son Dakika Hatay'da hava saldırısı yapılacağı yönünde haberler geliyor. Hatay'da anons edilen hava saldırısı olacak bilgileri doğru mu? Sosyal medyada bir anda gündem olan Hatay'da anonslarla hava saldırısı olacak iddiaları doğru mu?

Hatay'da hava saldırısı mı olacak?

Son Dakika olarak verilen haberde Hatay'da hava saldırısı olacağına dair anonslar yapılmaya başlandığı bildiriyor. Peki Hatay'a kim saldıracak? Hatay'da hava saldırısı olacak mı merak ediliyor.

Hatay'da siren sesleri!

22 Ekim 2020 Perşeme günü Hatay'da siren sesleri çalmaya başladı. Hatay'da siren sesleri sonrası hava saldırısı olabilir uyarısı yapıldı. Peki Hatay'a kim saldıracak? Hatay'da 22 Ekim ne oluyor sizler için araştırdık.

Hatay'da kırmızı alarm!

Hatay'da siren sesi yankılanıp, belediye hoparlöründen duyurular yapılıyor. Hava sahasıyla alakalı bu durumda kırmızı alarm verildi ancak sebebi henüz bilinmiyor.

İşte Hatay'da o siren sesi!AFAD AÇIKLADI! DENEME YAPIYORUZ