Son Dakika: Hesabında Para Olmayanlar Bile, Nakit Alabilecek! Acil Para İsteyenlere İyi Haber Var

Son Dakika: Hesabında Para Olmayanlar Bile, Nakit Alabilecek! Acil Para İsteyenlere İyi Haber Var. Sizlerde acil para ihtiyacınızda bankalardan nakit alabileceksiniz. İşte detaylar...

Ekonomi 17.07.2021 - 19:09 17.07.2021 - 19:09 Vural Pars

Ülkemizde para ihtiyacı olduğu zaman, ilk başvuru yaptığımız yerler bankalar oluyor. Bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve para ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Akbank acil para ihtiyacı olan kişilere, nakit imkanı tanıyacağını bugün resmen duyurdu. İnternet sitesi üzerinden de yapılan açıklama ile birlikte, acil para ihtiyacı olan kişilere destek verileceği duyuruldu. 

Akbank sosyal medya hesapları ve internet sitesi üzerinden de yapılan açıklamada Avans hesap olarak, artı para verileceğini söylediler. Bu hesap kredili mevduat hesabı olacak ve kişilerin hesaplarında para olmasa bile, kredi notuna göre onay verilerek hesaplarına yatacaktır. Akbank yaptığı açıklama sonunda, artı para ile ilgili bilgileri de paylaştı. 

Ücretsiz bir şekilde başvuru yapılacak ve bu başvuru onaylanırsa, hemen hesabınıza 500 TL ile 10.000 TL arasında bir limit tanımlanacak. Tanımlanan bu limit ile istediğiniz zaman harcama yapabileceksiniz. Akbank kullanacağınız artı para limitlerini yüzde 1.90 faiz oranı ile işlem yaparak sizlere sunacaktır.

Artı Para Nasıl Alınır?

Akbank üzerinden hesabı olan kişiler, banka internet bankacılığı şifresi ile birlikte Akbank Direkt uygulamasına girecek ve buradan işlemlerini yapabilecekler. En az 500 TL en fazla 10.000 TL para yatacaktır. Akbank artı para limitleri kişilerin daha önceki banka çalışmalarına göre verilecektir. 

para-hesap1

2000 TL nakit kullanımı yaptığınızda, 7 günlük kullanım yaparsanız, faiz 11.09 TL olarak geri ödeyeceksiniz. 2000 TL kullandığınızda bu parayı geri öderken, faiz oranları ile birlikte ödeyeceksiniz. 2000 TL veya herhangi bir başka para kullanımını ayrıca 12 ay vadeye kadar bölerek, taksitli nakit avans olarak da kullanabileceksiniz. 

Artı para başvurusunu Akbank Direkt uygulamasından yapabildiğiniz gibi, akbank.com adresinden, ATM'lerden ve Akbank Müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25 numarasını arayarak da istediğiniz zaman yapabileceksiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@