Son Dakika, İki Bankadan Açıklama, Resmi Olarak Ödeme Yapılacak

Denizbank ve Fibabanka ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Denizbank ve Fibabanka anında ve hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi vermektedir. İşte detaylar...

Ekonomi 22.08.2021 - 14:07 22.08.2021 - 14:07 Vural Pars

Denizbank ve Fibabanka ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Denizbank ve Fibabanka anında ve hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi vermektedir. Siz de eğer bankadan para almak istiyorsanız bu iki bankanın yaptığı kredi kampanyasına katılarak banka şubelerine gitmeden ne kadar onay alacağınızı görebilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilere banka 50.000 TL'ye kadar anında onay veriyor. Sizlerde bu krediyi 36 ay vadeye kadar bölebilirsiniz. İsterseniz de taksit ödemelerinde erteleme yapabilirsiniz.

Pandemi döneminde özellikle sıkıntı yaşayan kişilerin bankalardan kredi almak istediklerini biliyoruz. Bu sebeple bankalarda ihtiyaç kredisi kampanyalarında oldukça iyi ve yeni kampanyalar yapmaktadır.

Denizbank ve Fibabanka da ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilere kredi kampanyası yaparak 50.000 TL'ye kadar onay vermektedir. Sizlerde bu bankalar üzerinden kredi başvurusu yaparak ihtiyacınızı giderebilir, kredi kullanarak nakit sıkıntınızı halledebilirsiniz.

Denizbank ve Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşterilerin şartlara uygun olmaları durumunda kredi onayı alacağını söyleyebiliriz. Kredi sonucu eğer uygun değilse maalesef onay alamazsınız. Bunun için banka kredi notu önemli olacaktır. Kredi notunuzun yüksek olması durumunda kredinizi bu iki bankadan da kullanabilirsiniz.

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu

50.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen müşteriler Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapabiliyor. Denizbank birden fazla kredi başvuru yöntemi ile birlikte müşterilerine kredi olanağı sağlamaktadır. Bu bankanın en çok tercih edilen kredi başvuru yöntemlerinin başında SMS kredi kampanyası gelmektedir. Sizlerde bir mesaj atarak ne kadar onay aldığınızı cep telefonunuza gelen mesaj ile öğrenebilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzun Mesaj yazma kısmına giriniz, buraya KREDİM yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 32-80 numarasına gönderin.

32/80 numarasına mesaj iletildikten 5 dakika sonra kredi sonucu cep telefonunuza gelecektir. Onay almanız durumunda bir limit yazacak ve bu limite kadar olan krediyi banka şubesinden kimlikle kullanabileceksiniz. Ayrıca mobil uygulama bankanın internet sitesi ve müşteri hizmetleri üzerinden de kredi başvuruları yaparak ne kadar onay aldığınızı görebiliyorsunuz. Denizbank 36 ay vadeye kadar ihtiyaç vermektedir.

Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu

Son zamanlarda kredi kampanyalarında oldukça atak yapan Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşterilere sms ile anında sonuç verecektir. Sms kredi kampanyasına başvurmak istiyorsanız TC  kimlik numaranızı 34 22 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır.

kredilr123

3422 numarasına gönderilen kredi sonucu ile birlikte kredinize anında kullanılacaklar ve onaylanan kredi hemen hesaba atılacaktır. Banka müşterisi olmanız durumunda internet bankacılığından bu şekilde kredi başvurusu yaparak hesabınıza parayı atabiliyorsunuz. Ama eğer banka müşterisi değilsiniz Kredi başvurunuzu bankanın internet sitesine girerek de yapabilirsiniz. Burada çalışmak istediğiniz şubeyi de kredi başvurusu esnasında seçeceksiniz. Kredi onayı alırsınız da bu belirttiğiniz banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte Fibabanka ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Banka 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi müşterilerine veriyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@