Son Dakika İmparator lakaplı teknik direktör Fatih Terim Corona Virüse yakalandı. Galatasaray'ın teknik direktörü sabah saatlerinde Abdürrahim Albayrak' ve eşinden sonra Fatih Terim Corona Virüse yakalandığını duyurdu.

Son Dakika İmparator lakaplı teknik direktör Fatih Terim Corona Virüse yakalandı. Galatasaray'ın teknik direktörü sabah saatlerinde Abdürrahim Albayrak' ve eşinden sonra Fatih Terim Corona Virüse yakalandığını duyurdu. Peki Fatih Terim sağlık durumu nasıl?Son Dakika Fatih Terim Corona Virüs'e yakalandı!

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!


Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim Corona Virüs'e yakalandı. Fatih Terim Sosyal medya hesbından yaptığı duyuruda;"Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere.."

Gözler Galatasaraylı oyuncularda!TFF en çok söz söyleyen ve maçları oynamak istemeyen Fatih Terim Corona Virüs'e yakalandı, şimdi gözler TFF çevrildi. Peki Galatasaraylı oyuncularda var mı merak ediliyor.