Instagram'a ne oldu? İnstagram çöktü mü? instagrama neden girilemiyor? Instagram akış yenilenmiyor hatası nedir? Instagram ne zaman düzelecek 6 Aralık 2022 Salı?

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram yine çöktü! İnstagram'a ne oldu? İnstagram'a neden girilemiyor? Instagram akış yenilenmiyor hatası ne zaman düzelecek?

Popüler fotoğraf ve video paylşama platformu instagram'a çöktü mü? Instagram kullanıcıları siteye app ten girdiklerinde akış yenilenemiyor hatası ile karşılaştı. Peki İnstagram'a ne oldu? İnstagram çöktü mü? İnstagram ne zaman düzelecek?

Facebook'un satın aldığı ınstagram yine çöktü mü? İnstagram'a ne oldu? İnstagram'a giren kullanıcılar akış yenilenemiyor hatası ile karşılaştı. Peki instagram ne zaman düzelecek?

Ödemeler Hesaplara Yansımaya Başladı! 12 Ay Boyunca PTT'den 1230 TL Verilecek! Ödemeler Hesaplara Yansımaya Başladı! 12 Ay Boyunca PTT'den 1230 TL Verilecek!

Instagram kullanıcıları Twitter'a girerek popüler uygualamaya giremediklerini yazdı. Kullnıcılar "Instagram'da haber akılı yenilenemedi diyor? herkeste böyle mi?" diyerek sorunun nedenini arıyor. 

INSTAGRAM NE ZAMAN DÜZELECEK?

Instagram'a ne dolu? instagram ne zaman düzelecek?

Instagram'ın dün ve buugün bir kaç saat önce de bazı kullanıcılar tarafından giriş yapılamadığı ve akışın sağlanmadığı görüldü. Facebook'tan konu ile ilgili olarak henüz bir açıklama gelmedi. Kullanıcılar Twitter'da "Elon Musk İnstagram'ı çökertti" diyerek Twitter'ı satın alan Musk'a gönderme yaptı. 

Instagram'ın sadece Türkiye'de değil tüm dünya genelinde hata verdiği görüldü. Dünya üzerinden bir çok kullanıcı Twitter'dan instagram'a giremediklerini tweetledi. Instagram ve Elon Musk kelimeleri Twitter'da dünya genelinde TT oldu.

Instagram'ın bir kaç saat içerisnde düzelmesi bekleniyor.