Son Dakika, İş Bankası Kredi Kartı 5000 TL Onaylayacak

İş Bankası Kredi Kartı 5000 TL Onaylayacak. Son dakika bankadan açıklama geldi. Kredi kartı almak isteyenlere banka hemen sonuç vereceğini duyurdu. İşte detaylar...

Ekonomi 24.08.2021 - 20:13 24.08.2021 - 20:14 Vural Pars

İş bankası sizler için birçok farklı kredi kartı imkanı sunuyor. Ülkemizde sıkça kullanılan bu kredi kartları belli limitlere tabi tutulur. Kişi bu limitleri kişi kendi de belirleyip belli bir miktara gelince durdurabilir. İş bankası 2 farklı kredi kartı türü ile hizmet verir. Bu kredi kartları türleri arasında seçim yapıp sunulan limitlere göre kredi kartınızı kullanmanız mümkündür.

Bu kredi kartları türlerinden biri maximum kart olmaktadır. Bu kredi kartı ile maxi puan kazanıp alışverişlerinizi kolaylaştırıp kısa sürede ödeme yapmanızı sağlar. Bununla birlikte bu kart çeşidinin Gold, Platinum, Aidatsız kart, genç ve tema çeşitleri bulunur. Kişi istediği ve ihtiyacına uygun olana kart çeşidini seçebilir.

İkinci kredi kartı çeşidinin ise maximiles kart olmaktadır. Bu kart ile kişi her yaptığı alışveriş için maxi mil puan kazanır. Sonrasında bu puanları kullanarak alışveriş yapabilir. Bu kredi kartının diğeri gibi çeşitleri bulunmaz ve tek şekilde kişiye imkanlar sağlar. Kişinin kredi kartı başvurusu yapabilmesi için 18 yaşını doldurmuş ve düzenli bir gelire sahip olması gerekir. Çünkü kişiden başvuru esnasında gelir belgesi istenir ve kişinin düzenli bir gelire sahip değil ise başvurusu reddedilir. Kişi başvuru sonrası Mobil uygulama üzerinden kredi başvuru sorgulama ekranından takip edebilir.

Başvurunuz onay aldıktan sonra evinize en yakın şubeye yada evinize kadar getirilir. Kartınız geldikten sonra gerekli aktivasyon işlemlerini yaptıktan sonra kullanıma başlayabilirsiniz. Bununla birlikte kişi referans kodu ve telefon numarası ile müşteri temsilcilerini arayarak sorgulama yapabilir. Genelde 1 veya 2 gün içinde kontroller yapılıp kişinin başvurusu onaylanır. Kredi kartınızın kampanyalarından yarar almak için iletişim numaralarınızı doğru şekilde yazıp size SMS gelmesini sağlayabilirsiniz.

is-bankasi-kredi-2021-1280x720

Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Kredi Kartı başvurusu için kişiden bazı Evraklar istenir. Bu Evraklar eksik yada istenilen şartları taşımaz ise kredi kartı başvurusu reddedilir. Kişinin kimlik kartı, ehliyet yada pasaport gibi T.C. kimlik numarası bulunan bir belgesi yanında olmalıdır. Kişinin yapacağı başvuruda gittiği şubede bir başvurusu formu doldurması istenir. Bu forumda bulunan yerlerin eksiksiz şekilde doldurulması çok önemlidir. Kişi ücretli çalışan ise son 3 ayın maaş bordrosu başvuru belgelerinde bulunmalıdır. E-devlet SGK Hizmet dökümü bu başvuru için oldukça önemlidir. Kişinin başvuru yapması için en az 6 aylık sigorta priminin bulunması oldukça önemlidir. Emekli olan Kişinin ise emekli cüzdanı ile başvuru yapması gerekir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@