Son dakika haberi: Başvuru yapmak isteyenlere yeni bir kampanya haberi İş Bankası tarafından geldi. Uygun faiz oranları ile bu bankadan hemen kredi alacaksınız. Maaşınızın 15 katına kadar kredi sizleri bekliyor. İş bankası acil para isteyen vatandaşlar için hazırladığı bu kampanya ile birlikte, 100.000 TL'ye kadar limitli kredi olmak üzere uygun faizlerle ödeme yapacaktır. 100.000 TL'ye kadar işlem yapacak olan kişiler, belirli şartlara göre kredi kullanmak için banka şartlarını bilmesi gerekiyor.

İş bankası yaptığı kampanya duyurusunda 36 ay vadeye kadar 50.000 TL, 50.000 TL üzerinde kredilerde ise 24 ay vadeli kredi imkanı sağlayacaktır. İş bankası şubelerine giderek faiz oranlarını öğrenebilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz. İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, bazı banka kredi politikalarına uygun olmanız gerekiyor. Kredi politikalarından birisi kredi notu olacak. Bu kredi notu 1350 ve üzerinde olursa kredi kullandırılacaktır. 

İş Bankası üzerinden maaşımızın 15 katına kadar kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, size en yakın banka şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte gidebilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler şartlara uygun olmaları durumunda hemen kredilerine kullanabileceklerdir.

son-dakika-is-bankasi-maaslarin-15-katina-kadar-odeme-yapacak1

Kredi onayı aldığınızda banka sizlere ne kadar onay aldığımızı söyler. Genellikle maaşınızın 15 katına kadar banka sizlere kredi veriyor. Ayrıca banka şubelerine gitmeden iş bankası mobil uygulaması üzerinden de istediğiniz zaman başvuru yaparak kredi kullanabileceksiniz. İş Bankası ihtiyaç kredisi olarak 100.000 TL'ye kadar nakit kredi verirken, 3 ay ertelemeli olarak sizlere ayrıca kredi sonucu sunacaktır. 

Özellikle internet üzerinden yapılan online kredi başvurularında krediler masrafsız olduğu için daha düşük faizler de sizlere işlem yapılacaktır. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler bu şartlara uygun olmaları durumunda hemen kredilerini kullanabilir ve ihtiyaçlarına göre işlem yapabilirler.