Son Dakika İstanbul'da 7 katlı bina çöktü. İstnabul bahçelievler'de 7 katlı bina çöktü ölü ve yaralı var mı.

Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Faizler Düşürüldü Ödeme 3 Ay Ertelendi! Bu Fırsat Kaçmaz Araç Sahibi Olmak İsteyenlere Faizler Düşürüldü Ödeme 3 Ay Ertelendi! Bu Fırsat Kaçmaz

Son Dakika İstanbul'da 7 katlı bina çöktü. İstnabul bahçelievler'de 7 katlı bina çöktü ölü ve yaralı var mı. İlk gelen bilgilere göre Bahçelievler'de binanın boş olduğunu ancak enkaz altın birileri var mıydı ölü ve yaralı var mı merakla bekleniyor.İstanbul Bahçelievler'de 7 Katlı Bina neden çöktü!İstanbul Bahçelievler’de bir bina çöktü. Olay yerine itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Enkaz altında kalan olup olmadığı henüz bilinmiyor. Çöken bina için amlulans ve itfaiye ekipleri olay yerine gelmek üzerinde. AFAD ekipleri de enkaz altında kalan var mı yok mu arayacak. Binanın neden çöktüğünü, ne olduğunu kimse bilmiyor. Ancak yanndaki evde yaşayanlar da büyük korku yaşadı. Çöküntü de ölü ve yaralı olmaması tek temenni.

Çok hızlı hareket edilmesi gerekiyor!Bahçelievler'de evin neden çöktüğü araştırılırken, en kaz altında kalanın olup olmadığını için hemen önlem alınması gerekiyor. Ancak bina boş olsa da yoldan geçen vatandaşların olduğu son dakika olarak ifade edildi.