Son Dakika İstanbul'a Meteor mu düşecek. Sosyal medyada son dakika olarak paylaşılan bilgiye göre İstanbul'a bugün Meteor düşeceği iddia edildi. Peki doğru mu İstanbul'a Meteor mu düşecek? İstanbula meteor mu düştü? Meteor düşerse ne olur?

Son Dakika İstanbul'a Meteor mu düştü? İstanbul'a bu gece Meteor mu düşecek. Sosyal medyada kısa sürede İstanbul'a Meteor düşecek, İstanbul'a bu gece meteor düştü gibi haberler yayıldı. Peki haber gerçek mi? İstanbul'a meteor mu düşecek?

İstanbul'a Meteor düştü mü düşecek mi son dakika

Twitter en aktif sayfalarından pusholder ismini kullanan bir kullanıcı "Son dakika İstanbul'a gece saatlerinde meteor düşmesi beklendiği açıklaması" yazdı. Ancak bu resmi pusholder hesabı değil. Hesabın içine bakıldığında isminin farklı olduğu düşünülüyor. Herhangi bir İstanbul'a meteor düşmesi söz konusu değil!

İstanbul'a Meteor düşerse ne olur?

QNB Finansbank Gelir Belgesi Olmadan 10.000 TL Ödüyor! Başvurular Kısa Sürecek QNB Finansbank Gelir Belgesi Olmadan 10.000 TL Ödüyor! Başvurular Kısa Sürecek

İstanbul başta olmak üzere Marmara'da Meteor düşmesi bekleniyor haberleri henüz gerçek değil. Ancak Meteor düştü dedikleri sosyal medyad bir çok zamanda göktaşı düştü iddiasıyla aynı. İstanbul semalarında yeşil ışık huzmeti sıklıkla görülüyor. Daha önce de bir çok kez Meteor düştüğü bu yeşil ışıklarla yansımış ancak gerçeği yansıtmamıştı. 

31 Aralık 2022 ve 1 Haziran 2022 tarihinde İStanbul'a Meteor düşmesi gibi bir durum söz konusu değil.