Son Dakika! İstanbul'da lüks AVM'de otluk alanda yangın çıktı!

Türkiye alev altında! Ormanlarımız, hayvanlar canlı canlı yanıyor. Bodrum'da bugün başlayan yangın yetersiz müdahale ile kontrol altına alınamadı. Oteller ve evler tahliye edildi.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Ttail beledelerinde başlayan yangınlar İstanbul'a da sıçardı! Yangınların neden çıktığı nhala tartışma konusuyken müdahaleler yetersiz kaldı. İstanbul'da çıkan yangın toplumu büyük bir paniğe sevk etti.

İstanbul'da Zorlu Center'da yangın çıktı!

Beşiktaş'ta yer alan ünlü lüks AVM Zorlu Center'da yangın çıktı! Beşiktaş'ta ünlü AVM'nin yanında otluk alanda yangın çıktı. Yangın karşısında paniğe kapılan vatandaşlar itifaiye ekiplerine haber verdi.

İtfaiye ekipleri ve vatandaşların yardımı ile yangına müdahalen edildi. Yangının neden çıktığı henüz bilinmezken alevlerin kısa sürede alev aldığı iddia edildi.

YANGINLAR NEDEN ÇIKIYOR?

Tatil beldelerindeki çıkan yangınların nedeni tartışma konusu oldu. Terör ve rantın yanı sıra iklim krizi nedeniyle yangın çıktığına dair tartışmalar sürerken Jandarma Ormanlık bir alanda Afgan bir grubu yakaladı.

Görüntülerde Jandarma bir grup Afganlı'yı ormanın içinde kovalamaya başladı. Videoyu çeken vatandaşlar yangınların nedeni olarak Afgan grubun olduğunu iddi etti!