Son Dakika İstinye Çubuklu - Çubuklu İstinye seferleri durdu. İBB ulaşım merkezi yaptığı açıklamada kötü hava koşulları nedeniyle İstinye Çubuklu ve Çubuklu İstinye seferlerinin durdurulduğunu açıkladı.

Son dakika! Emeklilere Ziraat Bankası üzerinden 100.000 TL'ye kadar NAKİT Ödeme Verilecek! Son dakika! Emeklilere Ziraat Bankası üzerinden 100.000 TL'ye kadar NAKİT Ödeme Verilecek!

Son Dakika İstinye Çubuklu - Çubuklu İstinye seferleri durdu. İBB ulaşım merkezi yaptığı açıklamada kötü hava koşulları nedeniyle İstinye Çubuklu ve Çubuklu İstinye seferlerinin durdurulduğunu açıkladı. Seferler ne zaman başlayacak merak ediliyor.Hava Deniz ulaşımını etkiledi!Soğuk hava ve rüzgar deniz ulaşımını olumsuz etkiliyor. İBB Ulaşım merkezi yapılan açıklamaya göre "Çubuklu-İstinye seferleri olumsuz hava koşulları nedeni ile yapılamamaktadır ve İstinye-Çubuklu seferleri olumsuz hava koşulları nedeni ile yapılamamaktadır" açıklaması yapıldı. İstinye Çubuklu seferleri ne zaman düzelecek?30 Aralık 2019 19:00 itibariyle durdurulan İstinye Çubuklu seferleri, ne zaman düzelecek. 31 Aralık 2019 salı sabahı çalıştı mı çalışacak mı herkes tarafından belli olacak. İstinye Çubuklu seferleri düzelir düzelmez sizlere bilgi vereceğiz. Çubuklu İstinye ve İstinye Çubuklu her iki seferde şu an için çalışmamaktadır.