Son Dakika İzmir Rıza Bey Apartmanı bir mucize daha! 107 saat sonra yeni bir ses duyuldu!

İzmir'den gece yarısı herkesi mutlu eden haberler var. İzmir Rıza Bey Apartmanından 107 saat sonra yeni bir ses duyuldu.

Gündem 04.11.2020 - 03:15 04.05.2021 - 04:24 İlan35
İzmir'den gece yarısı herkesi mutlu eden haberler var. İzmir Rıza Bey Apartmanından 107 saat sonra yeni bir ses duyuldu. Türkiye'nin çok ihtiyacı olduğu birlik ve beraberlikte iki bebek sonrası sevinçten havalara uçmuştuk. İzmir'de 3. mucize gerçekleşmek üzere. Depremin üzerinden tam 107 saat geçse de yeni bir ses daha duyuldu.

Son Dakika Üzen Haber! Bu Sefer Mucize Gerçekleşmedi!

İzmir'de 108. saatte beklenen umutlu haber ne yazık ki gelmedi. Rıza Bey Apartmanı'nda bir kişinin daha cansız bedenine ulaşıldı

İzmir'de gece yarısı mucizenin adı merak ediliyor!

İzmir'de halen enkaz altında olan insanlar var. Depremin 107. saatinde Rıza Bey Apartmanı'nda enkaz altından bir ses duyulduğu açıklaması ve yeni bir mucize gerçek olması için tüm yetkililer çalışıyor. Yetkililer kadar en kaz altında tanıdığı olan, ailesi, akrabası herkes o ses kime ait merak ediyor.

4 Kasım 2020 Rıza Bey Apartmanı kime ulaşıldı?Rıza bey apartmanında 4 Kasım 2020 gecesi bir kişiye daha ulaşıldı. Bir umut, bir mucize şu an tüm vatandaşlar onun çıkmasını bekliyor.

Son Dakika Zarife Doğan bulundu iddiası!

İzmir'de son bulunan kişinin Zarife Doğan olduğu iddiası var. O kişi Zarife Doğan mı henüz kesinleştiremedik ancak biraz net bir isim belli olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@